شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 15:30 منتشر شده در مورخ: 1397/06/25 شناسه خبر: 1409290
صبحگاه رزمایش سپاهیان محمد رسول الله  در رفسنجان برگزار شد+تصاویر
صبحگاه رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله امروز با حضور مسئولین، خانواده های معظم شهدا و گردان های بیت المقدس بسیج ناحیه رفسنجان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان ، مراسم صبحگاه رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) امروز با حضور اعضای شورای تامین، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین ادارات، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و گردان های بیت المقدس در اردوگاه شهید میرافضلی رفسنجان برگزار شد.

اعضای شورای تامین شهرستان در آغاز مراسم از گردان های بیت المقدس حاضر در این رزمایش سان دیدند.

سرهنگ علی سلطانی فرمانده سپاه رفسنجان در این آیین ضمن خیر مقدم اظهار داشت: اولین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسوال الله از ۹ شهریورماه و با اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم به صورت سراسری برگزارشده است و تا ۲۹ شهریور ادامه دارد .

وی افزود: اردوهای جهادی با هدف محرومیت زدایی از مردم مستضعفی که در حاشیه شهرها و روستا هستند با همت بهزیستی و کمیته امداد این مهم صورت میگیرد و در شهرستان رفسنجان در ایام این رزمایش ۲۰ گروه جهادی در قالب دو تیم پزشکی و گروه های عمرانی برای ساخت وساز و مرمت و عمران آبادی اعزام شدند.

سلطانی ادامه داد: مرحله دوم این رزمایش در قالب حضور گردان های بیت المقدس در اردوگاه است که در شهرستان رفسنجان چهار گردان حوزه حضرت خاتم و حضرت رسول رفسنجان و گردان بیت المقدس بهرمان نوق و قاسم آباد حضور دارند.

فرمانده سپاه رفسنجان خاطر نشان کرد: این رزمایش به دشمنان ما نشان میدهد بسیج به فرمان رهبر فرزانه انقلاب هرکجا نیاز باشد انجام وظیفه می کند.

وی افزود: آمادگی کامل داریم تا در رکاب رهبری با هر تهدیدی مقابله کنیم؛ شرایط امروز سخت تر از هشت سال دفاع مقدس نیست و ما می توانیم عبور کنیم .

سلطانی گفت: نمایش اقتدار نظام در قالب رزمایش ها، امیدواری مردم را بیشتر می کند و به دشمن می فهماند که مراقب سخن های خود درباره جمهوری اسلامی ایران باشد.

فرمانده سپاه رفسنجان همچنین از کلیه دستگاههای و سازمان هایی که در برگزاری رزمایش یاری رساندند از جمله فرمانداری، دفتر امام جمعه، شهردار رفسنجان، شرکت مس سرچشمه، نیروی انتظامی، پلیس راهور، هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس، بخشداری های مرکزی و شهرها، شورای اسلامی بخش کشکوئیه، اداره آب، جهاد نصر، سازمان تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید، شرکت اتوبوس رانی شهرداری، آموزش و پرورش و اصحاب رسانه شهرستان قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1409290
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی