شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 16:44 منتشر شده در مورخ: 1397/06/25 شناسه خبر: 1409404
همایش "احلی من العسل" در سیستان وبلوچستان برگزار شد
همایش سراسری احلی من العسل همزمان با سراسر کشور در سه نقطه استان سیستان وبلوچستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این همایش که در محل مسجد الغدیر زاهدان برگزار شد اظهار کرد: دوران جنگ تحمیلی جزو افتخارات ایران اسلامی محسوب می شود چون مردم به خودباوری و جوان باوری رسیدند.
حجت الاسلام پورذهبی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس بیشتر مسئولیت های مهم کشور در اختیار جوانان بود به گونه ای که فرمانده ارتش در آن دوران 30 سال بیشتر سن نداشت اما همین جوانان توانستند با اتکا به خودباوری و تحت فرامین رهبر کبیرانقلاب کشور را به منزلگاه مقصود برسانند.
وی ادامه داد: امروز نیز مدافعان اسلام ناب محمدی(ص) در کشور ما از میان جوانان هستند و شاهدیم که این جوانان با شور انقلابی وارد عرصه نبرد شده اند و با دشمنان و معاندان مبارزه می کنند و می توان گفت الگوی همه این عزیزان حضرت قاسم ابن الحسن(ع) می باشد.
وی ادامه داد: حضرت قاسم نیز با اتکا به قوّت جوانی و ایمان خود به اصرار وارد میدان کارزار شد و الگویی خوب برای همه جوانان شد و امروز این جوانان با بهره گرفتن از سیره و روش زندگی وی در راه خدمت به اسلام گام بر میدارند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه افزود: جای تاسف دارد که در عصر حاضر برخی ها می گویند ما ایرانی هستیم و کشتار و جنایت هایی که در عراق، سوریه و یمن و... انجام می شود ارتباطی به ما ندارد چرا که بنا بر فرموده پیامبر مکرم اسلام(ص) رسیدگی به امور مسلمین باید در اولویت کار مسلمانان باشد.
این استاد حوزه و دانشگاه اظهار کرد: حضرت قاسم ابن الحسن(ع) نیز با حفظ روحیه شجاعت و صبور بودن در برابر مصائب و به قصد دفاع از برادر و خواهر ایمانی خود در کربلا جانش را فدای اسلام کرد که این روحیه باید در همه مردم نهادینه شود.
شایان ذکر است همایش احلی من العسل با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه، آموزش و پرورش و دیگر نهادهای مرتبط صبح امروز در سه نقطه مجتمع قدس رستگاران ایرانشهر، مسجد جامع هیرمند و مسجد الغدیر زاهدان برگزار شد.
انتهای پیام/
 

http://dana.ir/1409404
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی