شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1397/06/26 شناسه خبر: 1409754
آزادی گروگان ۷ ساله در سیستان و بلوچستان
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: پسر بچه ۷ ساله ای که به دست عده ای گروگانگیر ربوده شده بود با تلاش مأموران پلیس آگاهی به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ سرهنگ ابراهیم ملاشاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی ربایش پسر بچه ای ۷ساله در شهرستان زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارکنان اداره مبارزه با آدم ربایی پلیس سیستان و بلوچستان با کار و تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی تعداد ۳ نفر از آدم ربایان شدند و در یک عملیات غافلگیرانه هر ۳ نفر را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان در بازجویی لب به اعتراف گشوده و بیان کردند که انگیزه شان از ارتکاب جرم اخاذی از خانواده این کودک بود.
وی ادامه داد: پس از دستگیری این متهمان و انجام اقدامات فنی و تخصصی پلیسی، کودک ربوده شده بدون دریافت هیچ گونه وجهی آزاد شد.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: مأموران پلیس این کودک را صحیح و سالم تحویل خانواده اش دادند و تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1409754
ارسال نظر
نظرات