شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:38 منتشر شده در مورخ: 1397/06/30 شناسه خبر: 1410089
آیت الله مجتهد شبستری در گفتگو با دانا:
لزوم برخورد با روزنامه های اختلاف افکن در مسئله ایران و عراق/ بعضی روزنامه‌ها به دنبال جنجال، ماجراجویی و تفرقه‌افکنی هستند/ وقتی رئیس قوه قضاییه دستوری صادر می‌کند باید اجرایی شود
آیت‌الله محسن مجتهد شبستری گفت: دامن زدن به مسائل اختلاف افکن بین ایران و کشورهای همسایه صحیح نیست و اگر این مسائل از جنس شایعه باشد که خیلی بدتر است و بایستی این اقدامات محکوم شود.

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه در خصوص برخورد با روزنامه‌های شایعه‌افکن در مسئله ایران و عراق اظهار داشت: این مسائل، مسائل امنیتی است و قوه قضاییه مصلحت دیده است که در مسئله ورود پیدا کند و حتما برخورد با این روزنامه‌ها لازم بوده که رئیس قوه دستور برخورد با روزنامه‌های شایعه‌افکن را داده است.

وی افزود: قوه قضاییه مسائل را رصد می‌کند و وقتی تشخیص بدهد که جرمی اتفاق افتاده به موضوع ورود پیدا می‌کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دامن زدن به مسائل اختلاف افکن بین ایران و کشورهای همسایه صحیح نیست و اگر این مسائل از جنس شایعه باشد که خیلی بدتر است و بایستی این اقدامات محکوم شود.

آیت الله شبستری ادامه داد: بعضی از روزنامه‌ها به دنبال جنجال، ماجراجویی و تفرقه‌افکنی هستند و به دنبال سوژه می‌گردند و گاهی این ماجراجویی روزنامه‌ها موجب تضعیف کشور می‌شود و بنابراین بسیار لازم است که با روزنامه‌هایی از این دست برخوردهای قانونی صورت گیرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان گفت: وقتی رئیس قوه قضاییه دستوری را صادر می‌کنند باید اجرایی شود و امیدواریم که دیگر شاهد انتشار چنین شایعات تفرقه‌افکنی در رسانه‌های کشور نباشیم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1410089
ارسال نظر
نظرات