شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1397/06/31 شناسه خبر: 1410205
آیت الله کلانتری در گفت‌وگو با دانا:
تعامل با دنیا برای ایران مهم است/ رابطه ایران و عراق یک رابطه سیاسی، مذهبی و اقتصادی است/ برخورد قانونی با روزنامه های تفرقه افکن می تواند موثر باشد
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه برای برخورد با روزنامه‌های شایعه‌افکن در بحث رابطه بین ایران و عراق گفت: به نظر من هر گونه برخوررد قانونی با این روزنامه‌ها می‌تواند موثر باشد.

آیت الله علی اکبر کلانتری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه برای برخورد با روزنامه‌های شایعه‌افکن در بحث رابطه بین ایران و عراق اظهار داشت: هر حرکتی که در راستای مبارزه با تفرقه‌افکنی باشد طبیعی و مورد حمایت است.

وی افزود: تعامل و همکاری با کشورهای مختلف دنیا برای ما مهم است و در این بین کشورهای همسایه از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند، رابطه ما با کشورهایی مانند عراق که اکثریت جمعیت آن را شیعیان تشکیل می‌دهند یک رابطه سیاسی، مذهبی و اقتصادی است و با توجه به نزدیک به ایام اربعین حسینی و پیاده روی اربعین باید در راستای وحدت با یکدیگر حرکت کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حرکاتی که روزنامه‌های زنجیره‌ای انجام دادند اصلا شایسته نبود و من احتمال می‌دهم با توجه به نزدیک شدن به ایام راهپیمایی عظیم اربعین این حرکات حساب شده و برنامه‌ریزی شده باشد و حتی ممکن است بحث نفوذ در میان باشد.

آیت الله کلانتری در پایان اظهار داشت: به نظر من هر گونه برخوررد قانونی با این روزنامه‌ها می‌تواند موثر باشد.

 

 

 انتهای پیام/

http://dana.ir/1410205
ارسال نظر
نظرات