شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1397/07/03 شناسه خبر: 1412083
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
رسانه های تفرقه افکن باعث وهن نظام هستند/تعلل دادستانی در اعلام جرم دروغ پردازی رسانه ای پذیرفتنی نیست
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به دستور صریح رئیس قوه قضائیه در برخورد با دروغ پردازی های رسانه ای گفت: متاسفانه برخوردهای لازم با اینگونه رسانه انجام نشده و این تعلل پذیرفتنی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ با اشاره به دروغ پردازی و شایعه سازی که برخی از رسانه ها انجام داده اند گفت: متاسفانه امروز شاهد هستیم که برخی از رسانه ها فعال مایشا شدند، هر چه دلشان می خواهد می نویسند و کسی هم مانع آنها نیست.

سلیمی اظهار کرد: شرایط به گونه ای شده است که اخبار خلاف در برخی از رسانه ها زیاد شده است که این موضوع می تواند آسیب های را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه اخبار خلاف توسطه رسانه های داخلی باعث وهن نظام و برخی موجب خدشه به امنیت ملی می شود ادامه داد: در واقع انتشار این گونه اخبار با منافع ملی منافات دارد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتشار این گونه اخبار زمینه گسترش بی اعتمادی مردم به نظام را فراهم می کنند.

 سلیمی با اشاره به دستور صریح رئیس قوه قضائیه در برخورد با دروغ پردازی های رسانه ای بیان کرد: متاسفانه برخوردهای لازم با اینگونه رسانه انجام نشده و این تعلل پذیرفتنی نیست.

وی با تاکید بر اینکه باید یک جا جلوی این گونه اقدامات گرفته شود بیان کرد: در صورتی که برخورد مناسب با اینگونه رسانه ها انجام نشود بازهم شاهد این گونه اقدامات خواهیم بود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در گذشته هم مواردی مشابه وجود داشته است که برخی از خبرنگارانی که در این رسانه ها فعالیت داشته اند با انتشار اخبار خلاف، آسیب های را وارد کرده اند و امروز به رسانه های معاند پناه برده اند.

سلیمی با تاکید بر اینکه دستور صریح رئیس قوه قضائیه در برخورد با رسانه های تفرقه افکن باید به سرعت پیگیری شود خاطرنشان کرد: اجازه ندهیم در این مورد دوباره کلاه سرمان برود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1412083
ارسال نظر
نظرات