شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1397/07/04 شناسه خبر: 1412452
لیگ دسته سه کشور؛
شاهین تنگستان تیم لردگان را 6 تایی کرد + تصاویر
شاهین بندر عامری تنگستان اولین بازی خود را در مرحله اول لیگ دسته سوم کشور با یک برد پر گل به پایان رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، شاگردان بهنام ابولی در ورزشگاه شهر اهرم به مصاف شاهین لردگان رفتند و با نتیجه ۶بر۱ مهمان را با شکست بدرقه کردند.

میلاد دریانوردی ۲ بار،بهنام رحیمی ۲ بار ،احمد امینی و محمد حیدری از دیگر گلزنان شاهین عامری در این بازی بودند.

در حاشیه این دیدار:

این بازی در ورزشگاه شهر اهرم برگزار شد که لطفی نژاد رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان برای برگزاری هر چه بهتر این بازی تلاش ویژه ای داشت.

حضور ۲۰۰ نفر طرفدار شاهین بندر عامری خود را به اهرم رسانده بود تا تیمشان را حمایت کنند،آنها ۹۰ دقیقه به لیدری جمشید پولادی شاهین را تشویق کردند.

بهنام ابولی سرمربی شاهین بندر عامری یک تیم جوان و دونده که همگی بومی استان هستند را برای حضور در لیگ سه آماده کرده،آنها با یک فوتبال هجومی و تکضرب حریف را با ۶ گل شکست دادند.

برخی بازیکنان و اعضای کادر باشگاه سپاهان خورموج دیگر نماینده استان در این گروه نیز در ورزشگاه اهرم حضور داشتند تا بازی رقبای هفته های آتی را تماشا کرده باشند.

به دلیل عدم حضور داور هرمزگانی و نرسیدن آنها به بازی،قضاوت این دیدار به داوران برازجانی رسید که بدون هیچ مشکلی قضاوت کردند.

قاسم سلامت دروازبان اهرمی شاهین بندر عامری در نیمه اول از ناحیه فک و صورت به شدت آسیب دید اما با تعصب مثال زدنی تا دقیقه نود و صورت بانداژ شده بازی را تمام کرد.

شوت زیبای احمد امینی هافبک تنومند شاهین عامری از فاصله ۴۰ متری که وارد دروازه شاهین لردگان شد، ورزشگاه را به وجد آورد.

بازوبند کاپیتانی شاهین بندر عامری بر بازوی مدافع راست این تیم سجاد صفدرنیا بسته شده بود و این بازیکن ۹۰ دقیقه در جناح راست تیمش در حملات و کارهای تدافعی حضوری به موقع داشت.

در این دیدار حجت السلام فقیه دادستان شهرستان تنگستان، جعفریان سرپرست اداره ورزش و جوانان تنگستان، درویشی بخشداردلوار، پوررضا رئیس اداره امور آبفار شهرستان تنگستان، عباس لطفی رئیس هیات فوتبال شهرستان تنگستان و مهدی موزیری رئیس هیات بومی و روستایی شهرستان بازی را از نزدیک تماشا کردند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1412452
ارسال نظر
نظرات