شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:19 منتشر شده در مورخ: 1397/07/04 شناسه خبر: 1412467
در ابتدای سال تحصیلی جدید صورت گرفت؛
کمک ۳۰۰ میلیون ریالی یک خیر نبرای تجهیز مدارس در بخش جنگل رشتخوار
سید حسن حسینی خیر نیک اندیش مدرسه یار از شهر جنگل رشتخوار در نخستین روزهای سال تحصیلی جدید با حضور در جمع دانش آموزان مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال به مدارس شهر جنگل جهت خرید تجهیرات اهدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، سید حسن حسینی خیر نیک اندیش مدرسه یار از شهر جنگل رشتخوار در نخستین روزهای سال تحصیلی جدید با گرامی داشت و تبریک شروع مهرحسینی همراه با مدیر آموزش و پروش و امام جمعه شهر جنگل با حضور در جمع دانش آموزان مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال به مدارس شهر جنگل جهت خرید تجهیرات اهدا کرد.

 

محمد قاسم پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در حاشیه این مراسم خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار را سرمایه های ارزشمند و بازوان توانمند آموزش وپرورش دانست و از افزایش چشم گیر مشارکت ها و ورود خیرین در حوزه های مدرسه سازی و مدرسه یاری خبر داد.

 

 قاسم پور نیت خیر نیک اندیش سید حسن حسینی را در حمایت از دانش آموزان نیازمند به صورت طرح اهدا مبلغ 40میلیون تومان مادام العمر قابل تقدیر خواند و ضمن تقدیر وتشکر از این خیر بزرگوار از همراهی امام جمعه شهر جنگل در برنامه ها و طرح های آموزش وپرورش شهرستان در منطقه جنگل تقدیر و تشکر کرد.

 

این خیر نیکوکار با امضای تفاهم نامه رسمی متعهد شده است که هر سال حداقل مبلغ چهل میلیون تومان در خرید تجهیزات مدارس بخش جنگل کمک کند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1412467
ارسال نظر
نظرات