شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 20:20 منتشر شده در مورخ: 1397/07/06 شناسه خبر: 1413138
رئیس انجمن صنفی کامیون داران کردستان:
هیچ مشکلی برای تردد و بارگیری کامیون ها وجود ندارد/ اعتراض هست اما اعتصاب نه !
رئیس انجمن صنفی کامیون داران کردستان با بیان اینکه تمامی کامیون ها طبق روال همیشگی درحال فعالیت می باشند خاطر نشان کرد: به رغم فضاسازی های برخی رسانه ها و افراد در فضای مجازی مبنی بر اعتصاب کامیونداران در استان، خوشبختانه چنین مساله ای صحت ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود احمدی رییس انجمن صنفی کامیونداران کردستان در گفتگو با خبرنگارکُردتودی، اظهار کرد: هیچ مشکلی برای تردد و بارگیری کامیون ها در کردستان وجود ندارد و اکثر رانندگان همچنان مشغول به کار هستند.

 

وی گفت: شاید عده ای از رانندگان اعتراض داشته باشند اما هیچ نوع اعتصابی در کردستان وجود ندارد و دلیل اعتراض هم اگر باشد به دلیل گرانی لاستیک و قطعات خودرو است.

 

رییس انجمن صنفی کامیون داران کردستان افزود: رانندگان برای احقاق حقوق خود باید از راه قانونی اقدام کنند و نگذارند که مطالبات به حق آنها به ابزاری برای سوء‌استفاده دشمنان تبدیل شود.

 

وی با بیان اینکه تمامی کامیون ها طبق روال همیشگی درحال فعالیت می باشند خاطر نشان کرد: به رغم فضاسازی های برخی رسانه ها و افراد در فضای مجازی مبنی بر اعتصاب کامیونداران در استان، خوشبختانه چنین مساله ای صحت ندارد.

 

وی اظهار کرد: متاسفانه برخی از اعتصاب کنندگان در شهرهای دیگر راننده نما هستند و راننده نیستند و به دنبال حاشیه سازی هستند در حالی که ما چیزی به نام اعتصاب نخواهیم داشت و اگر راننده ای هم درخواستی داشته باشد به دنبال حق و حقوقش است نه به ضرر افراد و یا مملکتش .

 

توزیع ۱۲۵۰ حلقه لاستیک بین رانندگان 
 

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان با تکذیب شایعه اعتصاب کامیونداران گفت: تا به امروز مشکلی در استان وجود نداشته است و در چند ماه اخیر حدود 1200 بارنامه صادره شده که این آمار در حد نرمال و طبیعی است.

  

وی ادامه داد: همزمان در استان کردستان همانند سراسر کشور سایر ارگان های ذی ربط مانند صنعت و معدن و تجارت، تامین اجتماعی، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با راهداری و حمل و نقل استان همکاری داشته و سهمیه های تعیین شده کشور به صنعت و معدن استان ابلاغ شد و برای حل بخشی از مشکل کامیون دارن 1250 حلقه لاستیک بین تمامی انواع ناوگانی استان توزیع شد و امیدواریم افزایش پیدا کند.

 

انتهای پیام /

http://dana.ir/1413138
ارسال نظر
نظرات