شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1397/07/07 شناسه خبر: 1413334
فرماندار خلیل آباد تأکید کرد؛
برخورد قاطع با برهم زنندگان سلامت مردم و بهداشت عمومی در خلیل آباد
فرماندار خلیل آباد گفت: با آن دسته از کسانی که با عرضه محصولات مواد غذایی بی کیفیت و نامرغوب، سلامت مردم و بهداشت عمومی را به مخاطره می اندازند، برخورد جدی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، مجتبی شاکری صبح امروز در جمع کارشناسان بهداشت محیط شهرستان خلیل آباد که به مناسبت 4 مهر ماه روز جهانی بهداشت محیط برگزار شد اظهار داشت: امروز با تغییر سبک زندگی و تغییر الگوی مصرف و افزایش امکانات، به نوعی سلامت مردم نیز تهدید می شود که این مهم بار مضاعفی بر مسئولیت کارشناسان بهداشت محیط در جامعه افزوده است.

وی با بیان اینکه رسالت بزرگی بر عهده کارشناسان بهداشت محیط است خاطرنشان کرد: چشم امید مردم در سلامت مواد غذایی از لحاظ بهداشتی با پایش، کنترل و بازدید هایی که انجام می دهید به شما کارشناسان است.

فرماندار خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه کلاس های آموزشی در سطح روستاها توسط کارشناسان بهداشت محیط نیز برای خانواده ها برگزار شود.

وی همچنین با تأکید بر ساماندهی ورودی کشتارگاه شهرداری خلیل آباد اذعان کرد: وضعیت ورودی کشتارگاه شهرداری خلیل آباد مطلوب نیست و نیاز است در بحث بهداشت فضای کشتارگاه اقدام جدی تر صورت بگیرد.

فرماندار خلیل آباد از امحاء 4 تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته توسط کارشناسان بهداشت محیط شهرستان تقدیر کرد.

اضافه می شود در پایان از کارشناسان بهداشت محیط شهرستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1413334
ارسال نظر
نظرات