شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 1397/07/08 شناسه خبر: 1413744
رئیس اتحادیه میوه و تره بار اراک اعلام کرد؛
افزایش ورود کامیون ها به میدان تره بار اراک/روند کاهش قیمت گوجه فرنگی در بازار
رئیس اتحادیه میوه و تره بار اراک بیان کرد: خوشبختانه از روز گذشته شاهد افزایش ورود کامیون ها به میدان تره بار اراک هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدی رئیس اتحادیه میوه و تره بار اراک در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ ضمن تاکید بر افزایش قیمت برخی از میوه ها، گفت: این افزایش قیمت ها دلایل مختلفی دارد، به گونه ای که بالا رفتن قیمت سبد های مورد نیاز برای حمل محصولات کشاورزی و صادرات را می توان به عنوان دو عامل اساسی برای افزایش قیمت ها نام برد.

محمدی اظهار کرد: دلیل دیگری که می توان برای این گرانی عنوان کرد، مشکلات کامیون داران طی روز های گذشته عنوان کرد که طی این مدت کمتر اقدام به جابه جای بار کرده بودند.

وی ادامه داد: مشکلات کامیونداران میزان ورود میوه به میدان میوه و تره بار را کاهش داده بود، به گونه ای که برخی از بارهای که به میدان وارد می شد معمولا توسط نیسان بارها اتفاق می افتد و با توجه به بالا بودن کرایه نیسان بار قیمت محصول مورد نظر نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار اراک بیان کرد: خوشبختانه از روز گذشته با افزایش ورود کامیون ها به میدان تره بار روبه رو هستیم که امیدواریم طی روزهای آینده با حل مشکلات کامیون داران و افزایش ورود آن ها به میدان میوه و تره بار با کاهش قیمت رو به رو باشیم.

محمدی با اشاره به تصمیم مسئولین در خصوصا منع صادرات گوجه فرهنگی، اضافه کرد: امید است با مدیریت مسئولین اتفاقات خوبی رقم بخورد و شاهد کاهش قیمت میوه در سطح بازار باشیم البته در روزهای اخیر قیمت گوجه فرنگی روند کاهشی به خود گرفته است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1413744
ارسال نظر
نظرات