شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 09:10 منتشر شده در مورخ: 1397/07/09 شناسه خبر: 1413909
تخلف آشکار فروشگاه رفاه یاسوج در گرانفروشی کالاهای اساسی/فروش روغن با قیمت بالاتر از نرخ قانونی+سند
در همین بحبوحه که بحث روغن و فروشگاه رفاه داغ بود، یکی از شهروندان با ارسال تصاویری به این پایگاه خبری، پرده دیگری از تخلف این فروشگاه را به نمایش گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس عصر روز گذشته جعفر گوهرگانی معاون امور اقتصادی استانداری  کهگیلویه و بویراحمد از فروشگاه رفاه یاسوج بازدید کرد که بازتاب گسترده‌ای در استان و سطح کشور داشت. هر چند این بازدید با حواشی زیادی از جمله درگیری لفظی بین خبرنگاران و مسوولان فروشگاه روبرو شد، در نهایت گوهرگانی گفت: باید تابلوی اوج بی انصافی را در محل فروشگاه رفاه یاسوج نصب کنیم.

 

معاون استاندار گفت: قیمت برخی کالاها در فروشگاه رفاه از سایر مکان‌های یاسوج بیشتر است، قیمت کالاهای فروشگاه رفاه دست نویس بوده و این فروشگاه تقلب کرده است.

 

بازدید معاون اقتصادی استاندار و دیگر مسئولین مرتبط با بازار از روشگاه رفاه حواشی زیادی را به دنبال داشت که از جمله مهمترین آن ها انبارهای پر از روغن این فروشگاه بود در حالی که مسئولان فروشگاه رفاه اعلام کردند روغن نداریم و دلیل این مساله را اعتصاب کامیونداران عنوان کردند.

 

قطعا این مساله برای بزرگ ترین فروشگاه مرکز استان گران تمام خواهد شد و حداقل اینکه اعتبار خود را نزد شهروندان از دست خواهد داد.

 

در همین بحبوحه که بحث روغن و فروشگاه رفاه داغ بود، یکی از شهروندان با ارسال تصاویری به این پایگاه خبری، پرده دیگری از تخلف این فروشگاه را به نمایش گذاشت.

 

در این تصویر که مربوط به خرید اواخر شهریور ماه است، به صورت کاملا واضح قیمت درج شده بر روی یک روغن 77 هزار و 500 (77500) ریال بود اما در فاکتور ارائه شده به این مشتری، آن را به قیمت 90 هزار و 500 ( 90500 ) ریال به فروش رسانه اند.

 

اگر بخواهیم خطای انسانی را در این مساله در نظر بگیریم، به طور قطعی چنین چیزی درست نیست چرا که این قیمت ها در سامانه ثبت شده است و اختلاف 13 هزار ریالی در فروش یک قوطی روغن، امری اتفاقی نیست و این فروشگاه در این زمینه تخلف کرده است و مسئولان صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی باید به طور جدی پیگیر این موضوع باشند.

در حالی که این روزها برخی از افراد سودجو با انبار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم باعث افزایش قیمت ها در این اجناس شده اند، اما این کار فروشگاه رفاه که خود را حامی مصرف کننده معرفی می کند، تبعات بدی را برای آن به دنبال دارد اما هر چه هست مردم نیز باید به اندازه مصرف خودشان خرید کنند تا این گونه برای سودجویان موقعیت تراشی نکنند چرا که در آخر دود این کارها به چشم خود مردم خواهد رفت.

 

در پایان این پایگاه خبری آماده شنیدن پاسخ مسئولان فروشگاه رفاه خواهد بود.

 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1413909
ارسال نظر
نظرات