شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1397/07/09 شناسه خبر: 1414075
یادداشت؛
چرخ‌های گره خورده به چرخ اقتصادی کشور
با وجود تلاش دشمنان، تردد کامیون‌ها در سطح جاده‌ها به روال عادی برگشت؛ رانندگان بیدار دل و شیرمردان جاده‌های ایران با درک حساسیت‌ها، بدون ترس از جو روانی ایجاد شده از سوی دشمنان به فعالیت خود ادامه دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، از اواخرهفته گذشته خبرهای کذبی مبنی بر اعتصاب رانندگان کامیون به گوش رسید که موجب ایجاد نگرانی‌هایی در بین مردم شد و دامن زدن به این موضوع از سوی رسانه‌های بیگانه و رسانه‌های داخلی همسو با آنها در حالی بود که رانندگان کامیون تنها پیگیر مطالبات خود به صورت قانونی و در دیدار با مسئولان مربوطه بودند.

کامیون‌داران هفته گذشته در واکنش به قیمت‌های بالای لوازم یدکی و لاستیک به بیان مطالبات خود در دیدار با نمایندگان و مسئولان پراختند که برخی رسانه‌ها به منظور دستیابی به اهدافی، شروع به انتشار مطالب کذبی در این خصوص کردند.

رانندگان زحمتکش جاده‌ها در عین سادگی با صفا و صمیمیت، شب و روزشان را در راه‌ها می‌گذرانند و بار سنگین حمل و نقل تولیدات و رونق اقتصاد کشور را بر دوش می‌کشند؛ اگر چرخ کامیون‌ها در جاده‌ها نچرخد چرخ اقتصاد کشور نیز فلج خواهد شد.

حساسیت شغلی این قشر در جامعه و بخش‌های اقتصادی بر همگان آشکار است، چرخیدن چرخ کامیون‌ها در جاده‌ها، نشان از گردش چرخ اقتصادی کشور دارد و کامیون‌داران واسطه چرخش اقتصادی کشور هستند و اینجاست که وجود دست‌های پشت پرده‌ای که بر این ماجرا دامن زده‌اند با توجه به حساسیت موضوع رو می‌شود.

آنها که آب را گل آلود می‌کنند تا به نفع خود از آن ماهیگیری کنند، می‌دانند که اگر چرخ‌های کامیون‌ها در این کشور از حرکت بایستد، تمام اقشار از کشاورز، کارخانه‌دار و روستایی و شهری دچار مشکل می‌شوند از این رو به اشکال مختلف سعی در دامن زدن بر این ماجرا داشته و دارند.

دشمنان با شیوه‌های مختلف از تشویق و دعوت به اتحاد تا تهدید و ایجاد رعب و وحشت در بین رانندگان و ناامنی در جاده‌ها برای ملتهب نشان دادن شرایط و ضربه زدن به کشور تلاش کرده‌اند.

بسیاری از رانندگان هیچ گونه قصدی برای همراهی با معاندان و همسویی با آنها ندارند اما به دلیل ترس از ناامنی جاده‌ها در اثر تبلیغات سوء و جنگ روانی دشمنان، در خانه مانده‌ و کار نمی‌کردند اما اکنون وضعیت تردد در جاده‌ها و بارگیری کامیون‌ها به روال عادی برگشته است؛ با وجود تبلیغات ضد و نقیض تعداد زیادی از رانندگان بیدار دل و شیرمردان جاده‌های ایران با درک این حساسیت‌ها و با وجود فشارهای روانی دشمنان، بدون ترس از جو روانی ایجاد شده از سوی دشمنان به فعالیت خود ادامه دادند.

لازم است به منظور جلوگیری از فراهم کردن زمینه برای دستیابی دشمنان به اهدف شوم خود، مسئولان نیازهای این قشر زحمتکش را تأمین و پیگیر مطالبات به حق آنان باشند؛ با توجه به اینکه با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی، امنیت کامل به منظور تردد کامیون‌داران در سطح جاده‌ها فراهم شده است دولت نیز باید در رفع مشکلات در این حوزه تلاش کند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1414075
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی