شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:11 منتشر شده در مورخ: 1397/07/10 شناسه خبر: 1414532
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد:
رشد ۱۱ برابری مشارکت در مسابقات قرآنی/ ضرورت تجمیع فعالیت قرآنی
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: در واقع میزان مشارکت در مسابقات به برکت امام(ره)، خون شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی بیش از ۱۱ برابر افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور روز سه شنبه در مراسم آغاز به کار چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی در اراک، ضمن تشکر از مجریان و ناظران و نماینده ولی فقیه و استاندار و مجریان فرهنگی، مدیران اوقاف و مجموعه افرادی که در برپایی این مسابقات همکاری کردند گفت: ان شاءالله این محفل قرآنی خیر و برکت قرآنی برای این استان داشته باشد تا همه از نور قرآن استفاده کنیم.

محمدی با ارائه آماری در زمینه مسابقات سراسری قرآن افزود: در سال ۸۸، تعداد ۳۶۰۰۰ نفر در مسابقات قرآن و سال ۹۶، بیش از ۴۰۰۰۰۰ نفر شرکت کردند.

وی ادامه داد: در واقع میزان مشارکت در مسابقات به برکت امام(ره)، خون شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی بیش از ۱۱ برابر افزایش داشته است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بیان کرد: همینطور بیش از ۱۱ هزار نفر مربی قرآن در سراسر کشور تربیت شده اند و مشغول تعلیم قرآن به افراد دیگر هستند.

وی با اشاره به نامه تجمیع فعالیت قرآنی که به رهبر معظم انقلاب نوشتند، گفت: ضمن تشکر از تمامی سازمانها و نهادهایی که در حوزه قرآنی فعالیت دارند، می توانیم با سازماندهی مناسب از فعالیت های موازی در این زمینه جلوگیری کرده و با هم افزایی با یکدیگر، در خدمت تمامی سازمانهایی که در این زمینه فعالیت می کنند باشیم و همکاری آنها را بپذیریم و ما هم با آنها همکاری کنیم.

محمدی اضافه کرد: در واقع با برگزاری مسابقات قرآنی به صورت تجمعی از توان یکدیگر استفاده کنیم و همه زیر پرچم قرآن با تمام توان فعالیت کنیم، که ان شاءالله خیر و برکت بیشتری داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که در این چند ساله عنوان سازمان اوقاف و امور خیریه را از مسابقات حذف کردیم. و تمامی برنامه مسابقات را تحت عنوان مسابقات قرآن کشوری و برای امام و شهدا و مقام معظم رهبری انجام می دهیم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1414532
ارسال نظر
نظرات