شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:54 منتشر شده در مورخ: 1397/07/12 شناسه خبر: 1415213
گردهمایی ۲۰ هزار نفری «اقتدار عاشورایی» بسیجیان سراسر استان مرکزی
صبح امروز همزمان با سراسر کشور مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ تحت عنوان عاشورائیان با حضور ۲۰ نفر از بسیجیان سپاه روح‌الله استان مرکزی در قالب گردان‌های امام علی(ع)، امام حسین(ع)، بیت‌المقدس، الزهرا(س)، بسیجیان فعال پایگاه‌های مقاومت، پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ بوی اسپند و گلاب و شور و شوقی که در چهره تک ‌تک‌شان موج می‌زند، ناخودآگاه آنانی را که سنشان به سال‌های دفاع مقدس می‌رسد به یاد اعزام سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) می‌اندازد.

اعزامی که در دوازدهم آذرماه ۱۳۶۵ رقم خورد، ورزشگاه آزادی تهران شاهد حضور ده‌ها هزار رزمنده بسیجی بود که از اقصی نقاط کشور خود را به تهران رسانده بودند.

بایستی به یاد بیاوریم که روزی همین گمنامان بی‌توقع فارغ از تئوری‌های روشنفکری و سیاسی بدون هیچ چشمداشتی همین که دیدند پیر و مرادشان چشم به قدم‌هایشان دوخته است، سینه سپر کردند تا لبخند را بر چهره امام‌شان بنشانند.

بسیج نزد حضرت امام خمینی(ره) همان نیروهای مخلص است که در مواقع حساس پشتیبان دین و پاسدار مرزهای کشور است.

این بسیجی است که روزگاری لباسش کفنش بود و از مرزها پاسداری کرد و در مقابل دشمن ایستاد و امروز هم همین بسیجی است که در میدان‌های مختلف سر از پای نشناخته و همچنان به عهدی که با امام خود بسته پایبند است.

صبح امروز همزمان با سراسر کشور مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ تحت عنوان عاشورائیان با حضور ۲۰ نفر از بسیجیان سپاه روح‌الله استان مرکزی در قالب گردان‌های امام علی(ع)، امام حسین(ع)، بیت‌المقدس، الزهرا(س)، بسیجیان فعال پایگاه‌های مقاومت، پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس از دقایقی پیش در مصلی بیت‌المقدس اراک آغاز شد.

مرحله نخست این رزمایش با حضور ۱۹ گردان بیت‌المقدس و با مشارکت ۲۵۰ گروه جهادی بسیج سازندگی با هدف ارائه خدمات عام‌المنفعه در مناطق حاشیه شهرهای استان مرکزی برگزار شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

بسیجیان برای کمک به حل مشکلات کشور آماده هستند

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بسیج را از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دانست و گفت: بسیج یک نیروی قدرتمند مردمی است که در تمام عرصه‌های مختلف حضور داشته و هر زمان که نیاز باشد وارد عرصه شده و مشکلات جامعه را مرتفع می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی روز پنج شنبه در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج، ضمن خیرمقدم به بسیجیان گفت: از ابتدای شهریور رزمایش سراسری محمد رسول الله(ص) همزمان با سراسر کشور در سراسر استان مرکزی هم شروع شد.

کریمی اظهار کرد: در این برنامه سراسری بیش از ۱۰۰۰ گردان رزمایش خود را انجام دادند و در پایان کار آنها امروز ۱۲ مهرماه ۹۷، همایش سراسری بسیجیان در مرکز کشور و در ورزشگاه صد هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: همچنین به طور همزمان در ۵۰۰ شهرستان که عمدتا مراکز استان ها بودند این همایش با حضور پرشور بسیجیان برگزار شد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: سخنران اصلی این همایش رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای بودند، که همگی از بیانات ایشان استفاده کردیم.

کریمی ضمن تقدیر و تشکر از همه بسیجیان حاضر، از همه افرادی که در قالب گروه جهادی در برگزاری این اجتماع بزرگ فعالیت کردند، قدردانی کرد، گفت:امروز بسیجیان شهرهای خمین، شازند، فراهان و عزیزانی که از شهرهای دورتر در قالب گردان در این مراسم حضور داشتند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بسیج را از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دانست و گفت: بسیج یک نیروی قدرتمند مردمی است که در تمام عرصه‌های مختلف حضور داشته و هر زمان که نیاز باشد وارد عرصه شده و مشکلات جامعه را مرتفع می کند.

استاندار مرکزی:

حضور مقتدرانه بسیجیان در صحنه یکی از پارامترهای امنیت کشور است

استاندار مرکزی گفت: حضور مقتدرانه بسیجیان در صحنه یکی از پارامترهای امنیت کشور است.

سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی روز پنجشنبه در حاشیه رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: تجمعی که شما در این مراسم دیدید، یک بیستم تجمع واقعی بسیجیان است. این مراسم در عرض یک هفته طراحی و تدارک دیده شد و اعلام شد.

وی افزود: اگر بخواهیم اقتدار واقعی بسیجیان را به نمایش بگذاریم بیست برابر این مراسمی است که امروز در مصلای شهر اراک مشاهده کردید.

آقازاده گفت: همانطور که در برنامه زنده اجتماع بسیجیان در مرکز کشور دیدید که مقام معظم رهبری در اجتماع بیش از صدهزار نفری بسیجی صحبت کردند و راهکارهایی را برای بسیج و اقتدار کشور تببین کردند.

وی یکی از پارامترهای امنیت کشور همین حضور مقتدرانه بسیجیان دانست افزود: بنابراین بسیجیان نقش موثری در مسائل اصلی کشور دارند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس:

بسیج دژ محکم دفاع از انقلاب و اسلام است/ بسیجیان مقتدرانه پاسخ دشمنان را خواهند داد

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج همواره پشتیبان استوار و دژ محکم دفاع از انقلاب، اسلام و ایران اسلامی بوده است.

علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب روز پنجشنبه در حاشیه رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: بسیج همواره پشتیبان استوار و دژ محکم دفاع از انقلاب، اسلام و ایران اسلامی بوده است.

کریمی با اشاره به توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن در ماه‌های اخیر که در حوزه جنگ اقتصادی اتفاق افتاده است تشریح کرد: امروز در این همایش ملی که جمعیت صدها هزارنفری بسیجیان را در سطح کشور در آن شاهد بودیم پاسخ مقتدرانه به دشمنان اسلام و انقلاب داده شد.

وی در ادامه افزود: بیانات ارزنده، راهگشا و مقتدرانه مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان قطعاً یک رهنمود و راهنمایی ویژه برای جمعیت گسترده بسیجیان کشور در شرایط موجود و آینده کشور خواهد بود.

نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اینکه شرایط امروز کشور به گونه است که باید همه نیروهای انقلاب و مردم به‌ویژه بسیجیان از هوشیاری و بصیرت به‌مراتب بیشتر از گذشته برخوردار باشند، افزود: حضور درصحنه را باید جدی داشته باشیم تا این عقبه و گلوگاهی که در جنگ اقتصادی پیش روی ما قرارگرفته است را پشت سر بگذاریم.

کریمی خاطرنشان کرد: قطعاً ملت ایران با داشتن دریادلان بسیجی، این مشکلات را بااقتدار پشت سر خواهد گذاشت و مسیر انقلاب اسلامی را پرقدرت ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1415213
ارسال نظر
نظرات