شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 21:54 منتشر شده در مورخ: 1397/07/12 شناسه خبر: 1415343
فرمانده سپاه عاشورا در اجتماع بزرگ بسیجیان آذربایجان‌شرقی؛
بسیج تمام توان خود را برای خدمت به مردم و مبارزه با استکبار بکار خواهد بست
سردار خرم گفت: مردم آذربایجان عهدی ناگسستنی با امام خویش و رهبری بسته‌اند و بلند و رسا اعلام می‌کنند که «آذربایجان جانباز خامنه‌ای دن آیریلماز».

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، سردار عابدین خرم پیش از ظهر امروز در تجمع بزرگ بسیجیان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: این حماسه حضور، اجتماع شکوه مقاومت و همت امروز آفریده شد و به حق روز تجدید میثاق مردم استان آذربایجان‌شرقی با رهبرمعظم انقلاب است.

وی با بیان اینکه این حضور نماد و نشانه بزرگی از حیات و سر زندگی ملت رشید اسلامی است، خاطرنشان ساخت: دست تک تک شرکت‌کنندگان و بسیجیان جان برکف را می‌بوسم که این مراسم دشمن‌شکن را نورانی بخشیدند.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه بسیجیان آذربایجان‌شرقی در تمام صحنه‌ها نقش‌آفرین بوده‌اند، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب به بسیجیان آذربایجان‌شرقی فرموده‌اند که بسیجیان موقعیت‌شناس، شجاع و برخوردار از بصیرت و آگاهی هستند.

وی ادامه داد: بسیجیان از خاستگاه خود یعنی متن مردم جدا نبوده و تمام توان خود را برای خدمت به کار خواهند بست.

سردار خرم با تاکید به اینکه این رزمایش به عنوان خدمت و اقتدار در سه مرحله از نهم شهریورماه آغاز شده، تصریح کرد: رزمایش در ۳۲۴ مقر اردویی با حضور ۶ هزار نفری نقش‌آفرینی کرده است.

وی از جمله خدمات این رزمایش، ساخت و مرمت بیش از ۴۰ خانه برای محرومان، خانه بهداشت و مسجد همچنین توزیع ۱۴ هزار بسته آموزشی و فرهنگی در بین دانش‌آموزان بوده، گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای ۱۵ هزار خانوار، ارائه خدمات مشاوره‌ای برای ۸ هزار نفرو  تکمیل ۱۷ آبرسانی شرب دیگر خدمات بود که نتیجه شیرین و گوارای این خدمات در برخی روستاها مهاجرت معکوس به روستاها شده است.

وی اذعان داشت: بسیجیان آذربایجان‌شرقی بر عهد راستین استوار بوده و دژ مستحکم و نقطه ثقل مردم شده است.

خرم با تاکید به اینکه شعار زوال‌ناپذیر آذربایجان را همیشه در ذهن خود پرورانده‌ایم، گفت: شعار آ«ذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» همیشگی است.

وی متذکر شد: مردم آذربایجان عهدی ناگسستنی با امام خویش و رهبری بسته‌اند و بلند و رسا اعلام می‌کند که «آذربایجان جانباز خامنه‌ای دن آیریلماز».

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1415343
ارسال نظر
نظرات