شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 شناسه خبر: 1416007
در جمع نیروهای انتظامی شهرستان ریگان عنوان شد؛
پلیس نماد عدالت و مبارزه با ظلم و تجاوز به حقوق دیگران است/ایران در زمینه امنیت ملی به‌هیچ‌وجه مماشات نمی‌کند
روز گذشته در جلسه ای با حضور نیروهای مسلح در ریگان و جمعی از مسئولین شهرستان بیان کردند:امروز جمهوری اسلامی در امنیت ملی خود کوچکترین مماشاتی را نخواهد کرد و دشمنان ما پی برده اند به اقتدار و امنیت ما و دشمن اقتدار و امنیت ما را تحسین می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل  راه آرمان؛روز گذشته در جلسه ای با حضور نیروها انتظامی در شهرستان ریگان و جمعی از مسئولین حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی امام جمعه شهرستان اظهار داشت:هرجا که دشمن خواست به ما ضربه بزند ما در همان جا درخشیدیم.

امام جمعه ریگان بیان داشت:یک روزی پرچم ما را آتش میزدند در حالی که ما در خارج از کشور ورزشکاران ما در عرصه ورزش پرچم ما را با ابهت به اهتزاز در آوردند.

وی با اشاره به آغاز هفته ناجا و تبریک این هفته به سبزپوشان، افزود:اشرار را بر مرزبانان ما تحریک میکردند که نیروهای عزیز ما را به شهادت برسانند در موارد متعددی حتی نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج ما را در فتنه ۸۸  آتش زدند و در مواردی دیگر که دشمن میخواست به ما ضربه بزند.

خطیب جمعه ریگان با بیان اینکه در تمام این موارد ما خوب درخشیدیم و توانستیم تسلیم دشمن نشویم،تصریح داشت:ما نزدیک به ۱۳هزار شهید ناجا داشته ایم اینها همه مرهون مجاهدت ها، فداکاری ها و ایثارهای این عزیزان است و آرزوی توفیق برای همه عزیزان داریم.

رنجبر ماهانی عنوان داشت:امروز جمهوری اسلامی در امنیت ملی خود کوچکترین مماشاتی را نخواهد کرد و دشمنان ما پی برده اند به اقتدار و امنیت ما و دشمن اقتدار و امنیت ما را تحسین می کند.

امین سلطانی زرندی رئیس دادگستری شهرستان ریگان اظهار داشت:نیروی انتظامی به عنوان یکی از نهادهای مهم و بنیادین اجتماعی و امنیتی دارای وظایف و ماموریت های خطیری در فرایند تامین امنیت پایدار و همه جانبه و مراقبت از آن است.

رئیس دادگستری شهرستان ریگان با بیان اینکه پلیس امروز مظهر و نماد عدالت و مبارزه با ظلم و قانون گریزی و تجاوز به حقوق دیگران است ،بیان داشت:قانون نیروی انتظامی که در تیرماه ۱۳۶۹تصویب شده است هدف از تشکیل نیروی انتظامی را استقرار نظم امنیت تامین آسایش عمومی و فردی، نگهبانی و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در چارچوب این قانون در قلمرو و کشور جمهوری اسلامی ایران دانسته است.

وی افزود:در ماده ۴ این قانون وظایف و ماموریت های نیروی انتظامی را بیان کرده در بند ۸ ماده ۴ وظایفی را که نیروی انتظامی باید به عنوان ضابط قضایی انجام دهد برشمرده؛ مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با قاچاق، مبارزه با منکرات و فساد و پیشگیری از وقوع جرائم، کشف جرائم،دستگیری متهمین و مجرمین و جلوگیری از فرار و اختفا آنها اجرا و ابلاغ احکام قضایی وظایفی که نیروی انتظامی به عنوان ضابط قضایی باید انجام دهد.

سلطانی تصریح داشت:با بررسی کارنامه یکساله نیروی انتظامی در شهرستان ریگان، پیشرفت های قابل قبولی از ناحیه مجموعه انتظامی شهرستان ریگان به چشم میخورد.در کشف مواد مخدر و مبارزه با قاچاق و فساد و منکرات و پیشگیری از جرائم با همت و توان این نیروی محترم دستاوردهای خیلی خوبی داشته ایم،تشکر مینمایم از فرماندهی محترم شهرستان که با مدیریت خودشان توانسته اند این مجموعه را به نقطه مطلوبی برسانند.

علیرضا غلامشاه زاده معاون سیاسی  اجتماعی فرماندار ریگان اظهار داشت:یکی از شرایط و ویژگی های که شهرستان ریگان دارد همین تعامل سازنده بین نیروهای نظامی و انتظامی با معتمدین و عشایر است.

معاون سیاسی  اجتماعی فرماندار ریگان در ادامه بیان دشت: یک امنیت بسیار خوب و پایدار سرتاسر منطقه ما در شهرستان ریگان با این گستردگی وجود دارد و این امنیت حاصل تلاش، همکاری و تعامل بین بسیج، نیروی انتظامی، معتمدین ،سران عشایر و همه کسانی که در این موضوع همکاری دارند .

وی افزود:خدمت در شهرستان ریگان به مراتب اهمیت و ارزشش از سایر شهرستانها متفاوت است چون این نیروها وقت نمیشناسند و همیشه در حال انجام خدمت و وظیفه هستند.

غلامشاهزاده تصریح داشت:باتوجه به پراکندگی ،پهناوری و گستردگی شهرستان بارها اتفاق افتاده در همه ساعات نیروهای نظامی و انتظامی به مسائل رسیدگی می کنند.

معاون سیاسی فرماندار ریگان خاطر نشان کرد:این عزیزان از وظیفه و مسئولیت خطیر خود هیچ وقت باز نمانده اند.شهدای ارزشمند نیروی انتظامی که با خون رنگین خودشان در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب و حفظ نظام و امنیت پایدار خون خود را هدیه کردند.

وی عنوان داشت:خون بابرکت و ارزشمند همین شهدا بود که امروز ما در یک آسایش کامل و آرامش خاطر در کنار هم جمع میشویم و این حضور حاصل خون شهداست.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1416007
ارسال نظر
نظرات