شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:09 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 شناسه خبر: 1416020
نماینده مردم خمین در مجلس:
اختصاص ۳۰ هزار میلیارد تومان برای بسته‌های حمایتی/توزیع بسته‌های حمایتی از هفته آینده
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتباری بالغ‌بر ۳۰ هزار میلیارد تومان برای تأمین بسته‌های حمایتی از سوی دولت در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به بسته‌های حمایتی که دولت برای اقشار مختلف مردم در نظر گرفته است گفت: دولت با توجه به نوسانات و عدم ثبات بازار برای مردم بسته‌های دولتی در نظر گرفته است.

رضایی با اشاره به اینکه در این بسته‌ها نیازهای اساسی یک خانواده را به‌طور متعارف تأمین می‌کند اظهار کرد: این بسته با توجه به درآمد خانواده توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه در توزیع بسته‌های حمایتی اولویت با اقشار ضعیف‌تر جامعه است ادامه داد: کسانی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند روستاییان افرادی که به هر دلیل شغل خود را ازدست‌داده و یا شغلی ندارند در اولویت کار قرار دارند .

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتباری بالغ‌بر ۳۰ هزار میلیارد تومان برای بسته‌های حمایتی از سوی دولت در نظر گرفته‌شده است بیان کرد: میزان هر بسته دقیقاً مشخص نیست و دولت اعلام کرده است چیزی بین ۱۵۰ الی ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.

رضایی تصریح کرد: محتوی دقیق بسته هنوز مشخص نیست اما تلاش شده است کالاهای اساسی یک خانواده را به‌طور متعارف تأمین کنیم .

وی خاطرنشان کرد: به گفته دولت شروع توزیع این بسته‌ها از هفته‌ی آینده خواهد بود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1416020
ارسال نظر
نظرات