شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 شناسه خبر: 1416094
مسابقات رفاقت مهر با حضور ۸۲ امدادگر از شمال استان در چالدران +تصاویر
رقابت ۸۲ داوطلب تیم های امداد و نجات هلال احمر شهرستان های شمال آذربایجان غربی با عنوان مسابقات رفاقت مهر در چالدران برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در حاشیه این رقابت ها در گفتگو با اروم نیوز، گفت: در این مسابقات تیم هایی از شهرستان های ماکو، خوی، شوط، پلدشت، چایپاره و چالدران رقابت های منطقه شمال استان را انجام دادند.

سعید رهبر سوره افزود: ۵۰ نفر از دختران داوطلب کارهای امدادی و ۳۲ نفر از پسران در این رقابت حضور داشتند و به مدت ۲ روز آیتم های مختلف را انجام دادند.

وی اضافه کرد: این دوره از رقابت ها با شعار «جوانان، رفاقت مهر، توسعه فرهنگ بشر دوستی» در رشته های احیای قلبی و ریوی، ارزیابی مصدوم، پانسمان و بانداژ، آتل بندی، حمل مصدوم، اسکان اضطراری و حمل یکنفره و گروهی برگزار شد.

وی بیان کرد: ایجاد زمینه های دوستی و مهربانی دربین اعضا درنقاط مختلف کشور و پرورش روحیه مشارکت جویی، مسئولیت پذیری، تعامل و همدلی در بین اعضا از اهداف این رقابت ها است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی ادامه داد: پرورش روحیه تلاش، سازندگی، تعاون، تعهد و کار دسته جمعی و داوطلبانه، شناخت، رشد، پرورش و هدایت استعدادهای بالقوه و تقویت انگیزه های اعضا و ایجاد شخصیت متعادل با عنایت به علایق و نیازمندی های متفاوت اعضا در جهت اعتلای فرد و جامعه از دیگر اهداف این رقابت ها است.

رهبر سوره بیان کرد: این رقابت ها از عرصه های پرطرفدار و مورد توجه اعضای سازمان جوانان است که همه ساله با اهداف کمک به ارتقای توانمندی های علمی و امدادی اعضا و در راستای انجام فعالیت های امدادی و عام المنفعه، در قالب مسابقه برگزار می شود.

به گزارش اروم نیوز ، یک تیم پسر و یک تیم دختر به عنوان تیم های منتخب آذربایجان غربی به مسابقات کشوری انتخاب می شوند .

مرحله کشوری این رقابت ها در آبان سال جاری برگزار و مکان آن نیز به زودی اعلام می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1416094
ارسال نظر
نظرات