شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:51 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 شناسه خبر: 1416099
اجرای مرحله نهایی رزمایش «امنیتی محرم» در منطقه کامیاران/ هدف رزمایش تثبیت امنیت کردستان است
مرحله نهایی رزمایش «محرم» در منطقه عمومی شاهو کامیاران آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، مرحله نهایی رزمایش امنیتی محرم صبح امروز با رمز « یا ابا عبدالله الحسین » در ارتفاعات شاهو منطقه کامیاران آغاز شد.به گفته مسؤولان سپاه بیت المقدس کردستان، پیام این رزمایش برای دوستان صلح و امنیت و آرامش است و پیام آن برای دشمنان این است که رزمندگان و دلاورمردان با صلابت و اقتدار از مرزهای ایران اسلامی دفاع می کنند و اجازه تعدی را به ضدانقلاب نمی دهند.

 

 پیشمرگان کرد مسلمان آماده مبارزه با عوامل ضد انقلاب هستند

 

سردار محمد تقی اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) در رابطه با این رزمایش گفته است: شهدای پیشمرگ کردستان با خون خود امنیت را به این مناطق هدیه داده اند و همه ما باید قدردان این عزیزان باشیم.

 

وی گفته: پیشمرگان کرد مسلمان بصورت فعال برای مبارزه با عوامل ضد انقلاب حاضر و آماده هستند.

 

تثبیت امنیت کردستان هدف اصلی رزمایش امنیتی محرم

 

سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان نیز هدف اصلی رزمایش امنیتی محرم را تثبیت و تقویت امنیت پایدار در استان کردستان عنوان کرده است.

 

به گفته سردار رجبی تثبیت و تقویت امنیت پایدار مردمی جزو اولویت‌های سپاه کردستان و این رزمایش بوده و عنوان کرده: همه تحرکات دشمن را رصد و همه نوع آمادگی لازم برای مقابله با دشمنان را پیش‌بینی می‌کنیم.

 

منطقه رزمایش امنیتی محرم  از مناطق مورد علاقه ضدانقلاب است

 

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه نیز در خصوص این رزمایش گفته: در این رزمایش امنیتی نیروهای عمل کننده آموزش های خود را در یک میدان واقعی تمرین کرده و همزمان مناطق مورد علاقه ضد انقلاب را نیز پاکسازی خواهند کرد.

 

او عنوان کرده: منطقه رزمایش از مناطق مورد علاقه ضدانقلاب در گذشته بوده که با انجام رزمایش ها و عملیات های مقتدرانه سپاه در آن منطقه از لوث اشرار و ضدانقلاب پاک شد.

 

وی گفته؛ منطقه شاهو یک منطقه پیچیده جغرافیایی است که از 5،6 سال گذشته جاده‌ای در این منطقه احداث نشده بود و میدان تاخت و تاز عناصر ضد انقلاب بود اما اکنون از محور کوهسالان تا نزدیک‌های پایین‌تر از روانسر که به شاهو اختصاص دارد جاده‌کشی و احداث پاسگاه‌های مختلف برای حفظ امنیت ایجاد شده است؛ خوشبختانه امنیت بسیار خوبی در استان کردستان حاکم است.

 

پاکپور افزود: رزمایش محرم 1 یکسال گذشته در منطقه اشنویه آذربایجان غربی برگزار شد و اکنون مرحله دوم آن با حضور لشکر بیت‌المقدس کردستان، نیروهای سپاه مریوان و سروآباد، یگان هوانیروز، یگان زرهی از تیپ امام زمان(عج) و بسیجیان بومی در گردان‌های مختلف برگزار شد.

 

به گفته سردار مرحله نخست این رزمایش با استفاده از ۷۰ درصد یگانهای قرارگاه حمزه سید الشهداء (علیه السلام) مستقر در کردستان قریب به یک هفته است که آغاز شده و امروز مرحله نهایی آن به انجام می رسد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1416099
ارسال نظر
نظرات