شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 شناسه خبر: 1416178
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
تصویب CFT یعنی همه تعهدات و مفاد آن را باید اجرا کنیم/همه مردم بدانند که از این تنور هیچ آب‌ و نانی برای ما گرم نخواهد شد
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصویب CFT یعنی همه تعهدات را در نظر گرفته و باید مفاد آن را اجرا کنیم، گفت: همه مردم بدانند که از این تنور هیچ آب‌ و نانی برای ما گرم نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام‌ احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار نافع با اشاره به تصویب CFT در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: با وجود مخالفت‌های نمایندگان و فراکسیون ولایی این مجلس به معاهده CFT رأی مثبت داد.

وی با بیان اینکه از صبح زود تلاش‌های فراوانی انجام داده و دلیل‌های زیادی برای مخالفت به این طرح وارد کردیم، گفت: در نهایت مجلس با 120 رأی موافق و 143 این طرح را تصویب کرده و نمایندگان تشخیص بر تصویب این طرح دادند.

خروج یک‌باره از تحریم و گشایش اقتصادی با پیوستن به FATF تصوری واهی است

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه مردم بدانند که از این تنور هیچ آب‌ و نانی برای ما گرم نخواهد شد و اینکه ما فکر کنیم اکنون‌ که به FATF پیوسته‌ایم از تحریم یک‌باره خارج‌شده و دچار گشایش اقتصادی می‌شویم، تصوری واهی است.

وی افزود: کسانی که مدت‌هاست تلاش کرده که این طرح تصویب شود و سنگ آن را به سینه می‌زدند و وقت دولت و مجلس را گرفته‌اند باید از این به بعد پاسخگو باشند و به دنبال این بوده که وعده‌های داده‌ شده را عملی کنند.

آزادی‌خواه تصریح کرد: این طرح یک معاهده بین‌المللی بوده و اگر فایده‌ای برای کشور نداشته باشد همه آن ضرر است.

وی با بیان اینکه هنگامی‌ که ما این معاهده را تصویب کردیم معنایش این است که همه تعهدات را در نظر گرفته و باید مفاد آن را اجرا کنیم، یادآور شد: این موضوع خود محدودیت‌آور است که به خطر انداختن امنیت و آرامش کشور خواهد بود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1416178
ارسال نظر
نظرات