شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 شناسه خبر: 1416203
به بهانه روز روستا مطرح شد؛
جای خالی شبکه روستا در رسانه ملی
حسن غلامی نماینده دهیاران شهرستان رشتخوار همزمان با روز روستا گفت: باتوجه به جمعیت ۳۰ درصدی ساکن در روستا و جمعیت ۳۰ درصدی حاشیه نشینی شهرها که نگاه و تفکری روستایی دارند، مردم روستا حق ناچیزی از رسانه ملی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ حسن غلامی دهیار روستای کریم آباد شهرستان رشتخوار ضمن گرامیداشت 15 مهرماه روز روستا با گلایه از صداوسیما در جهت بی بهره بودن روستایان از سبکه ملی با نام شبکه روستا گفت: مردم روستا حق ناچیزی از رسانه ملی دارند باتوجه به جمعیت ۳۰ درصدی ساکن روستا و۳۰ درصدی حاشیه نشینی شهرها که نگاه وتفکری روستایی دارند ناچیز است.

 

حسن غلامی کریم آباد با توجه به اینکه بیش از ۲۰ شبکه در رسانه ملی پخش می‌شود افزود: جای شبکه روستا در میان شبکه های ملی خالیست، هم برای ورزش و هم برای بچه ها و... یک شبکه اختصاص داده ایم، ولی با توجه به ظرفیت غنی از توانمندیها ازجمله منابع انسانی، دانش بومی، فرهنگ وسنن، مفاخر روستایی جای خالی شبکه روستا امروز در رسانه ملی احساس می‌شود.

 

غلامی کریم آباد‌ با تاکید بر اینکه ما باید به گذشته نه چندان دور خود برگردیم که روستا مادر شهرهاست، گفت: این حق ناچیز ساکنین و علاقمندان به روستاها و زادگاهایشان است که سهمی در رسانه ملی داشته باشند.

 

وی یادآور شد: معرفی حوزه گردشگری روستایی، اقامتگاه های بومگردی، داشته های طبیعی و ملی روستایی در رسانه ملی میتواند به اقتصاد روستا و ماندگاری ساکنین کمک شایانی داشته باشد.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1416203
ارسال نظر
نظرات