شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 20:49 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 شناسه خبر: 1416314
معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان:
۴ هزار عقرب در یک اتوبوس بین ‌شهری قزوین کشف شد
معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان قزوین از کشف محموله ۴ هزار عقرب در یک اتوبوس بین ‌شهری در استان قزوین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالحسین مظفری در گفت‌وگو با  صبح قزوین اظهار کرد: براساس گزارشی واصله از سوی نیروی انتظامی به یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین، تعدادی عقرب از محموله جاسازی شده در اتوبوسی که در مسیر خوزستان به قزوین در حرکت بود، بیرون آمده و به داخل اتوبوس وارد شدند. 


وی ادامه داد: یکی از عقرب‌های وارد شده به اتوبوس یک کودک را نیش زده و مسافران متوجه وجود این محموله خطرناک شدند که خوشبختانه آسیب جدی به این کودک وارد نشده است. 
 
 

معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان قزوین با بیان اینکه بعد از دریافت گزارش یگان حفاظت سازمان محیط زیست با همکاری نیروی انتظامی محموله 4 هزار عقرب را از این اتوبوس خارج کرده است، گفت: در حال انتقال این محموله به پارک پردیسان تهران هستند. 

وی افزود: فرد متخلف ادعا می‌کند تنها به عنوان رابط و تحویل‌دهنده این محموله خطرناک همکاری کرده است و در جریان تجارت غیرمجاز زهرگیری و پرورش عقرب نیست. 

این مسئول با اشاره به اطلاعات کسب شده از این متخلف ابراز: محموله عقرب قرار بوده از تهران به سمت خوزستان منتقل شود، این پرونده در مرحله رسیدگی قضایی قرار گرفته است.
انتهای پیام/
http://dana.ir/1416314
ارسال نظر
نظرات