شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 شناسه خبر: 1416384
بازدید رایگان موزه ها در روز جهانی کودک
مدیر امورفرهنگی اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان گفت : به‌ مناسبت ۱۶مهرماه روز جهانی کودک، بازدید از موزه‌های تحت پوشش این اداره کل برای خانواده ها به‌همراه کودکان تا سن ۱۲ سال رایگان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان ؛ محمد مهدی افضلی مدیر امورفرهنگی اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان گفت: به‌ مناسبت ۱۶مهرماه روز جهانی کودک،بازدید از موزه‌های تحت پوشش این اداره کل برای خانواده ها به‌همراه کودکان تا سن ۱۲ سال رایگان است.

محمد افضلی افزود: با توجه به موافقت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، خانواده ها به همراه کودکان تا سن ۱۲سال کامل می توانند به مناسبت روز جهانی کودک، در روز دوشنبه ۱۶ مهرماه به‌ صورت رایگان از موزه‌های تحت پوشش اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان بازدید کنند.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان دارای بیش از ۲۰ موزه مشارکتی و غیرمشارکتی است، تاکید کرد: در روز جهانی کودک، علاقمندان می توانند در دوشیفت صبح و عصر  از ساعت ۹ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۱۹ از موزه های تحت پوشش اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان بازدید کنند.

افضلی با بیان اینکه نسل امروز باید با میراث فرهنگی و هویت تاریخی این سرزمین آشنا شود، خاطرنشان کرد: روز جهانی کودک، فرصت مناسبی برای آشنایی هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با فرهنگ و تمدن ایران زمین است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1416384
ارسال نظر
نظرات