شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:42 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 شناسه خبر: 1416486
رئیس کمیته حسابرسی شورای شهر همدان:
جلسات بررسی گزارشات حسابرسی شهرداری همدان آغاز شد
رئیس کمیته حسابرسی شورای شهر همدان از شروع بررسی گزارشات حسابرسی سال 96 شهرداری همدان در شورا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، حسین قراباغی صبح امروز در جلسه برگزاری جلسات بررسی گزارشات حسابرسی سال 96 شهرداری همدان، اظهار کرد: جلسات بررسی تکالیف حسابرسی سال 95 و نیز شروع حسابرسی سال 96 شهرداری همدان با حضور مدیران مالی و اعضای کمیته حسابرسی آغاز شد.

وی در ادامه گفت: جلسات حسابرسی طبق بند ۳۰ تشکیلات وظایف شورای اسلامی شهر در خصوص نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها، انتخاب حسابرس و اعلام نواقص به شهرداری برگزار می‌شود.

رئیس کمیته حسابرسی شورای شهر همدان بیان کرد: حسابرسی شهرداری همدان در مقایسه با بسیاری از شهرهای کشور پیشرو بوده و نگرانی در این حوزه نداریم اما اهمیت موضوع بیش از پیش است و باید با دقت انجام شود.

وی با بیان اینکه هدف از تشکیل جلسات حسابرسی در جهت اصلاح و بهبود فرآیندهاست تا حسابرسان در چهارچوب قانون حرکت کنند، افزود: در انتخاب حسابرسان کیفیت کار را ملاک قرار دادیم.

قراباغی با تأکید بر اینکه انتخاب حسابرس، نوع حسابرسی در شهرداری همدان و کیفیت انجام این کار طی پنج سال گذشته رو به بهبودی بوده است، تصریح کرد: حسابرسی شهرداری، حافظ منافع مردم است و ما به عنوان نماینده مردم در پارلمان محلی به دنبال شفاف‌سازی پرونده مالی مدیریت شهری هستیم.

وی با اعلام اینکه جلسات بررسی گزارشات حسابرسی سال 96 شهرداری در شورا به صورت پیوسته و مستمر در نوبت بعد از ظهر طی روزهای هفته جاری برگزار می‌شود، ادامه داد: برگزاری این جلسات به ترتیب برای سازمان‌ها و مناطق زیرمجموعه شهرداری انجام می‌شود.

رئیس کمیته حسابرسی شورای شهر همدان ارتقاء سطح عملکردی حسابرسی و کارآمد بودن گزارشات حسابرسی را طبق وظایف ذاتی شورای شهر دانست و خاطرنشان کرد: هدف ما ارائه گزارشات شفاف و واقعی است که در این راستا انتظار داریم حسابرسان علاوه بر کارهای حسابرسی، مشاوره‌هایی نیز برای بهبود وضعیت ارائه دهند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1416486
ارسال نظر
نظرات