شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 شناسه خبر: 1416491
در راستای خدمت رسانی به افراد بومی؛
بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه
رییس اداره بهزیستی تربت حیدریه گفت: در راستای خدمت رسانی به افراد تحت حمایت بهزیستی در بخش های رباط سنگ، کدکن و بایگ دو مرکز خدماتی با هزینه بری 210 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تابان تربت؛ زهره اقبال نیا صبح امروز در حاشیه افتتاح این مراکز  خدماتی اظهار کرد: در راستای خدمت رسانی به افراد تحت حمایت بهزیستی در بخش رباط سنگ، کدکن و بایگ دو مرکز خدماتی با هزینه بری 210 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

وی تصریح کرد:  این مراکز با ارائه خدمات در حوزه های توانبخشی، اجتماعی، پیشگیری، اشتغال و مشارکت های مردمی راه اندازی شده تا افراد بومی در منطقه رخ شامل شهرهای کدکن و رباط سنگ و همچنین بایگ دسترسی راحت تر به خدمات داشته باشند.

 

اقبال نیا گفت: از این پس حدود 1100 خانواده تحت پوشش بهزیستی ساکن در جلگه رخ و بخش کدکن و بایگ  از امدن به تربت حیدریه بی نیاز و برای گرفتن خدمات دسترسی محلی خواهند داشت.

 

رییس بهزیستی تربت حیدریه گفت: مجتمع خدماتی بهزیستی مهرآوران شهر رباط سنگ با مساحت ۱۹۰۰ و زیربنای ۲۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون ریال و همچنین مجتمع خدمات بهزیستی سعادت بایگ در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ و زیربنای ۴۰۰مترمربع و اعتباری ۹۰ میلیون ریال با هدف  تسریع در پاسخدهی به مددجویان بومی افتتاح شده است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1416491
ارسال نظر
نظرات