شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 شناسه خبر: 1416502
دبیر هیئت شمشیربازی آذربایجان غربی:
اردوی تیم ملی شمشیربازی فلوره نوجوانان و جوانان در ارومیه برپا شد
اردوی تیم ملی شمشیربازی فلوره نوجوانان و جوانان با حضور ۸ ورزشکار تا ۲۰ مهرماه در ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا شهریار نوبخت در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی شمشیربازی فلوره نوجوانان و جوانان در ارومیه، اظهار داشت: این اردو با حضور ۸ ورزشکار و به میزبانی خانه شمشیربازی ورزشگاه تختی ارومیه تا بیستم مهرماه برگزار می شود.

وی، خاطر نشان کرد: نمایندگان استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، کرمانشاه، اصفهان و اردبیل در این دوره حضور دارند

دبیر هیئت شمشیربازی آذربایجان غربی، با اشاره به این که محمد میرمحمدی سرمربیگری این دوره از اردو را بر عهده دارد، بیان کرد: هادی رضوی تنها نماینده استان در این دوره از اردوهاست و سهند حبیب الهی، ماهان میرزایی، عرفان شیخ ریحانی، علی امینی، سهیل کریمی و متین فتحی دیگر فلوریست های حاضر در اردو هستند.

وی، از برگزاری دوره تمرینی و آموزشی با حضور میرمحمدی خبر داد و تاکید کرد: این دوره آموزشی به سبب بهره گیری از تجربیات سرمربی تیم ملی فلوره است که در طول اردو در ارومیه برگزار می شود.

نوبخت، با اشاره به حمایت مالی مسئولان از ورزش آذربایجان غربی تأکید کرد: حمایت خوبی از اکثر ورزش‌ها نمی‌شود و شمشیربازی نیز جزو این ورزش‌هاست که بیش از پیش به حمایت مادی نیاز دارد تا هزینه‌ها کاهش یابد تا بتوانیم افراد بیشتری را جذب کنیم.

دبیر هیئت شمشیربازی آذربایجان غربی با اظهار گلایه از اصحاب رسانه اظهار داشت: از اصحاب رسانه و صداوسیما انتظار داریم تا ورزش را از انزوا خارج کنند که خود نوعی تبلیغ برای ورزش و نشاط در جامعه باشند و ورزش استان امروز به این مهم بیش از پیش نیاز دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1416502
ارسال نظر
نظرات