شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:52 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 شناسه خبر: 1416520
در جلسه هماهنگی «بزرگداشت سردارهمدانی»مطرح شد؛
نادری‌فر: مخالف سخنرانی قالیباف هستیم/موسوی: مخالفت با سخنرانی قالیباف موضوع را سیاسی می‌کند
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان با سخنرانی محمدباقر قالیباف در «بزرگداشت سردارهمدانی و شهدای مدافع حرم استان همدان» اظهار مخالفت کرد و معاون اجرایی سپاه انصارالحسین (ع) همدان این حرف‌ها را موجب سیاسی کردن موضوع دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، امسال سومین سالگرد شهادت «شهید حاج حسین همدانی» و نکودداشت شهدای مدافع حرم استان همدان، 19 مهرماه بعد از نماز مغرب و عشا با سخنرانی محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حسینیه امام (ره) برگزار خواهد شد و به منظور هماهنگی بیشتر جلساتی با حضور مسئولان و فرماندهان در سطح استان در حال برگزاری است.

برگزاری جلسات به منظور استفاده از نظرات مسئولان در برگزاری هرچه بهتر این مراسم دنبال می‌شود که برخی شنیده‌ها از اظهار نظر مخالف با سخنران مراسم خبر می‌دهد.

به نقل از عصر همدان در اظهار نظرمهرداد نادری‌فر مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان در جلسه هماهنگی ستاد «بزرگداشت سردارهمدانی و شهدای مدافع حرم استان همدان»، این مسئول حضور محمدباقر قالیباف به عنوان سخنران مراسم بزرگداشت را سیاسی عنوان کرده و خاطرنشان شده است با سخنران مراسم مخالف هستیم!

سیدرضا موسوی معاون اجرایی سپاه انصارالحسین (ع) همدان نیز در پاسخ به اظهارات نادری‌فر گفت:سخنران مراسم همرزم شهدا بوده، معتقدیم باید کسی در مراسم درباره شهدا حرف بزند که ازجنس آنها باشد؛ می‌گویید مراسم سیاسی نشود ولی خود با گفتن این حرف‌ها موضوع را سیاسی کردید.

این اظهار مخالفت در حالی مطرح شده است که بارها شاهد حضور سخنرانان متعدد و به نام در مراسم‌های مختلف استان بوده‌ایم که گویا به دلایلی این موضوع نادیده گرفته شده است و علت مخالفت با سخنرانی قالیباف نیز تعصب سیاسی به نظر می‌آید.

حال اگر هدف شما از مخالفت با سخنرانی قالیباف در این مراسم عنوان نشدن مسائل روز در جامعه است که شهدا خود، همیشه درباره موضوعات روز اظهار نظر می کردند و اگر قرار باشد از این قبیل صحبت ها پرهیز کنیم پس نباید سخنان رهبر معظم انقلاب نیز پخش شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1416520
ارسال نظر
نظرات