شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 شناسه خبر: 1416571
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان:
پسماندهای شهری و روستایی تاکستان ساماندهی می‌شود
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان گفت: شهرداری‌ها مکلف شدند تا نسبت به معرفی جایگاه نخاله‌های ساختمانی با کسب نظز محیط زیست اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ جلسه کارگروه پسماند شهرستان تاکستان امروز(دوشنبه) با حضور فرماندار و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. 


محمد جلیلوند اظهار کرد: در جلسه کارگروه پسماند بر ساماندهی پسماندهای شهری و روستایی در تمام نقاط شهرستان تاکستان تآکید شد و مقرر شد تا پایان سال همه این پسماندها به جایگاه پسماند متمرکز محمدآباد انتقال یابد. 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان افزود: همچنین مصوب شد تمامی نخاله‌های ساختمانی تخلیه شده در حاشیه جاده‌ها و کمربندی‌های شهرها با مشارکت شهرداری‌ها و اداره راه و شهرسازی پاکسازی شود و این کار به صورت مستمر در هفته یکبار انجام گیرد. 

وی ابراز کرد: شهرداری‌ها مکلف شدند تا نسبت به معرفی جایگاه نخاله‌های ساختمانی با کسب نظز محیط زیست اقدام کنند. 

جلیلوند تصریح کرد: از دیگر مصوبات این نشست اقدام مشترک اداره محیط زیست و شبکه بهداشت جهت بازدید مطب‌ها و درمانگاه‌ها و تصمیم گیری در خصوص انتقال پسماندهای پزشکی و عفونی به مراکز مجاز بود. 

این مسئول در پایان گفت: از شهرداری‌ها خواسته شد از طریق تلویزیون‌های شهری و استفاده از بیلبوردهای شهری نسبت به تنویر افکار عمومی در راستای تبیین اهمیت و نقش محیط زیست در ارتقای سلامت جامعه اقدام کنند.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1416571
ارسال نظر
نظرات