شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 شناسه خبر: 1416586
از ابتدای سال جاری صورت گرفت؛
آزادی ۵ زندانی جرائم غیر عمد در همدان/کمک ۶۳ میلیون تومانی خیران و منابع کمیته امداد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان از آزادی 5 زندانی جرائم غیر عمد از ابتدای امسال با کمک 63 میلیون تومانی خیران و منابع کمیته امداد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، علی بحیرایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، از آزادی پنج زندانی جرائم غیر عمد از ابتدای سال 97 با کمک کمیته امداد خبر داد و اظهار کرد: 63 میلیون تومان هزینه آزادی این زندانیان بود و با کمک خیران و منابع کمیته امداد پرداخت‌ شد.

وی تعداد خانواده‌های زندانی تحت حمایت کمیته امداد استان همدان را 875 خانواده دانست و گفت: این خانواده‌ها از خدمات این نهاد همچون خدمات درمانی و تحصیلی، وام‌های کارگشایی و اشتغال، کمک‌ معیشت، خدمات تعمیرات مسکن و طرح محسنین تا زمان آزادی سرپرست خانوار از زندان بهره می‌برند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان بیان کرد: تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و اداره کل زندان‌های استان باهدف استقرار عدالت، سازمان‌دهی نظام حمایتی و اجتماعی است منعقد شده است.

وی افزود: انسجام و اثربخشی کنترل آسیب‌های اجتماعی و تقویت بنیان خانواده‌های نیازمند تحت حمایت و گسترش خدمات مددکاری از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه است.

بحیرایی با بیان اینکه پس از آزادی زندانیان در صورت نیازمندی، خانواده طی یک دوره 6 ماهه تحت حمایت کمیته امداد قرار می‌گیرد، یادآور شد: خدمات وام اشتغال به سرپرست خانوار در صورت عدم اعتیاد، جهیزیه موردی و وام کارگشایی به این خانواده‌ها تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1416586
ارسال نظر
نظرات