شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 شناسه خبر: 1416596
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
القای ناامیدی از انقلاب، فتنه دشمن است/ بزرگترین مسیر مبارزه با استکبار خدمت به مردم است
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایجاد اغتشاشات، فشارهای اقتصادی، بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین و القای احساس یاس و ناامیدی از دیگر فتنه‌های دشمن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی، ظهر امروز(دوشنبه) در یادواره ۴۵۰ شهید شهرستان تاکستان در مسجد امام حسن(ع) اظهار کرد: هدف آفرینش انسان تقرب به خداست و انسان از طریق دین از مبدا به مقصد الهی خواهد رسید.


وی افزود: انسان برای اینکه به بهای و ارزش وجودی خود برسد باید پیرو راه الهی، پشتیبان ولایت، عمل کننده به واجبات و مستحبات باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: از کارآمدترین ابزارها برای دستیابی به سعادتمندی "شهادت" است که انسان را به مقصد الهی می‌رساند، شهادت از دست رفتن و حیف شدن نیست بلکه جاودانه شدن در جهان الهی است.

وی اذعان کرد: مطابق سخن امیرمومنان "به شهادت تسلیت نگویید و صبر نکنید بلکه شکرگزار و سپاسگزار خداوند باشیم." در شهادت وصول به کامیابی و رستگاری حتمی است شهدا نه فقط زنده اند بلکه احیاگر و زنده‌کننده هستند. 

این مقام مسئول ابراز کرد: شهیدان شهرستان تاکستان در دوران انقلاب، دفاع مقدس، مبارزه با فتنه و فتنه‌گران با افتخار در صحنه حضور داشته‌اند، از شهدا باید شاگردی در مکتب ائمه و ثبات قدم، استقامت و منتظر بودن را بیاموزیم.

وی با توجه به درپیش بودن 40سالگی انقلاب اسلامی و ادعای کشورهای بیگانه برای نابودی این انقلاب اذعان کرد: با توجه به پیشرفت تجهیزات نظامی و همراهی ملت ایران، دشمنان اعتراف می‌کنند انقلاب اسلامی ایران مرگ تدریجی ما را رقم زده است و رژیمی که خودش به‌گفته رهبر انقلاب ۲۵ سالگی خود را نخواهد دید، باید آماده باشند که در مدیترانه شنا کنند و غرق شوند. 

مسئولان قدرشناس مردم باشند
نماینده ولی فقیه در سپاه انقلاب اسلامی ضمن اشاره به دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی گفت: مشکل اصلی استکبار، زنده بودن انقلاب اسلامی است استکباری که درصدد است اسلام را به دست خود مسلمانان نابود کند.

وی ادامه داد: ایجاد اغتشاشات، فشارهای اقتصادی، بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین و القای احساس یاس و ناامیدی از دیگر فتنه‌های دشمن است؛ اما امت ما با حضور در صحنه و استقامت خود به سایر امت‌ها برتری دارند و بی‌شک به خواسته خود نمی‌رسند. 

حاجی صادقی بیان کرد: مردم ما با ولایت‌مداری، شجاعت، دشمن شناسی مشت محکمی بر دهان دشمن خواهند کوبید و اجازه نمی‌دهند دشمن به نقشه خود عمل کند. 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسئولان باید قدرشناس مردم باشند و به آنان اعتماد کنند، امروز بزرگترین راه مبارزه با استکبار خدمت به مردم است.

وی تصریح کرد: مسئولین پیوند و تبعیت از ولایت را سرلوحه کارهای خود قرار داده و بدانند باید پیاده کننده مطالبات رهبری در کشور باشند.

این مقام مسئول تاکید کرد: ما با تمام قدرت و توانایی از دین خدا، انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب دفاع خواهیم کرد و با ایستادگی و مقاومت این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن حضرت صاحب الزمان(عج) می‌رسانیم.

وی در پایان بیان کرد: ملت ایران در افشای توطئه‌ها، تحمل سختی‌ها و مطالبه از مسئولین و ایستادگی برای این انقلاب ذره ای کوتاه نخواهند آمد و همچون همیشه ثابت می‌کنند حسینی بودن را یاد گرفته‌اند و در مقابل دشمن ذلیل نخواهند شد.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1416596
ارسال نظر
نظرات