شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1397/07/17 شناسه خبر: 1416731
ریزش دیوار مدرسه فرسوده جان دانش‌آموز سنندجی را گرفت
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: "دنیا ویسی" دانش‌آموز پایه اول دبستان روستای گرماش شهرستان سنندج، بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه جان خود را از دست داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، قبل از ظهر روز دوشنبه براثر ریزش بخشی از دیوار  حیاط آموزشگاه مدرسه روستایی از توابع شهرستان سنندج به علت فرسوده بودن بنا  یکی از دانش آموزان پایه اول این آموزشگاه به نام دنیا ویسی مصدوم و سریعا به بیمارستان بعثت سنندج اعزام شد که متاسفانه براثر جراحات وارده دانش آموز فوت کرد. این دبستان دارای ۱۳ نفر دانش آموز و یک کلاس چندپایه است .

 

رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش کردستان در این رابطه به خبرنگار تسنیم گفته: "دنیا ویسی" دانش‌آموز پایه اول دبستان روستای گرماش شهرستان سنندج، بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه جان خود را از دست داد.

 

وی در تشریح نحوه وقوع این حادثه گفت: امروز براثر ریزش بخشی از دیوار حیاط آموزشگاه مدرسه روستایی به علت فرسوده بودن بنا، این دانش‌آموز مصدوم و بلافاصله توسط مدیر آموزگار و پدر نامبرده به بیمارستان بعثت سنندج اعزام شد اما متأسفانه براثر جراحات وارده فوت کرد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به اینکه این دبستان دارای 13 نفر دانش‌آموز و یک کلاس چند پایه است، تصریح کرد: متأسفانه بارها در جلسات و گفت‌وگوهای مختلف هشدار داده‌ایم که مدارس سطح استان فرسوده هستند، اما مورد بی‌توجهی مسئولان قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1416731
ارسال نظر
نظرات