شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1397/07/17 شناسه خبر: 1416870
شگرد جدید رانندگان اتوبوس برای سرکسیه کردن مردم زاهدان/ ۸۰۰ تومان پول نقد بهای جابجایی هر مسافر!
عدم شارژ کارت های اتوبوس درون شهری باعث شده رانندگان اتوبوس با سوء استفاده از این موضوع به جای ۵۰۰ تومان بهای جابه جایی از هر مسافر ۸۰۰ تومان دریافت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، برخی از شهروندان زاهدانی در تماس با این پایگاه خبری از شگرد جدید رانندگان اتوبوس برای سرکسیه کردن مردم خبر داده و از نبود نظارت به شدت گلایه مند هستند.
به گفته این شهروندان، کارت های اتوبوس درون شهری که از سالها قبل بین شهروندان توزیع شده این روزها دیگر توسط مکان های مشخص شده شارژ نمی شوند که این عدم شارژ کارت ها باعث شده رانندگان اتوبوس با سوء استفاده از این موضوع به جای 500 تومان بهای جابه جایی از هر مسافر 800 تومان دریافت کنند.
 
یک مسئول: دریافت پول نقد از شهروندان خلاف قانون است
در پی تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با مهران رودینی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار مسافر شهرستان زاهدان داشت، وی گفت: شارژ کارت های اتوبوس تحت سامانه وب است که از طریق شرکتی در تهران 8 سال پیش این کار انجام شد و شارژ به صورت الکترونیکی انجام می شود.
وی بیان کرد: حدود سه هفته قبل باگی در سرور رخ داد که با مشکل مواجه شدیم اما پس از رفع مشکل مجددا کارت ها شارژ می شود.
رودینی ادامه داد: دریافت پول نقد از شهروندان خلاف قانون است که در صورت شناسایی با راننده متخلف برخورد قانونی انجام می شود.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار مسافر شهرستان زاهدان خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند تخلفات این چنینی را به صورت حضوری با سازمان مدیریت حمل و نقل بار مسافر زاهدان و یا تماس با شماره 33417311-054 در میان بگذارند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
 
انتهای پیام/

http://dana.ir/1416870
ارسال نظر
نظرات