شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1397/07/17 شناسه خبر: 1416878
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:
توجه ویژه دستگاه قضا به عدم تزلزل در برخورد با مفاسد اقتصادی/ مسئولان مردم را از اقدامات با خبر سازند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ضمن اشاره به عدم تزلزل دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: کاهش روند رسیدگی به پرونده‌ها و آگاه سازی عموم از اقدامات این دستگاه جزو دستورات رهبری است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی قریشی امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی که در محل مجتمع فرهنگی امام علی (ع) انتظامی آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: تغییرات در همه حال در زندگی آدمی رخ می‌دهد و مدیریت نیز از این موضوع مستثنی نیست و تنها چیزی که از انسان باقی خواهد ماند نیکی‌هاست.

وی، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد دستگاه قضا خاطر نشان کرد: امید می‌رود رئیس کل جدید در راستای منویات مقام معظم رهبری گام بردارد به گونه‌ای که از هیچ جو سیاسی پیروی نکنند و بدون حب و بغض پیش بروند.

قریشی، بیان کرد: قوه قضاییه باید به جایگاهی برسد که هر فرد مظلوم بداند که می‌تواند با دستگاه قضا به حق خود می‌رسد که تمامی سخنان مقام معظم رهبری برگرفته از آیات قرآنی و روایات ائمه اطهار (ع) است.

وی، تأکید کرد: هیچ امتی را نمی‌توان مقدس دانست مگر این مه حق ضعیف بدون هیچ مشکلی از قوی ستانده شود که دستگاه قضای ما نیز در همین راستا گام برمی‌دارد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، نیروهایی که به دستگاه قضا جذب می‌شوند باید نیروهای ویژه‌ای باشند، افزود: اگر این موضوع نباید دستگاه قضا به موفقیتی که برایش ترسیم شده نمی‌تواند برسد.

وی، یادآور شد: در جریان قرار دادن عموم در مورد اقدامات، کاهش روند رسیدگی به پرونده‌ها و عدم تزلزل در برخورد با مفاسد اقتصادی جزو بیانات و دستورات مقام معظم رهبری است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1416878
ارسال نظر
نظرات