شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1397/07/17 شناسه خبر: 1416886
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر:
۳۰۰ کیلومتر از جاده‌های ملایر خط‌کشی شد
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر گفت: 300 کیلومتر خط کشی در محورهای موصلاتی این شهرستان انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد نگاهداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با اشاره به اجرای عملیات خط کشی محورهای ارتباطی این شهرستان در نیمه نخست سال، اظهار کرد: خط کشی راه‌ها که از مقرون به صرفه‌ترین نوع علائم ایمنی محسوب می‌شوند به شکل مستقیم در دید راننده قرار گرفته و با راننده حسی نزدیک و متقابل برقرار می‌کند.

وی در ادامه گفت: راهداری ملایر به منظور افزایش ایمنی محور، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه به خصوص در زمان مه‌گیر بودن مناطق کوهستانی در شب با دید محدود، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط‌کشی را در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان در دستور کار خود قرار داد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر بیان کرد: یکی از اهداف اجرای خط کشی در سطح محورها را تعیین محدودیت های حرکت برای هر یک از کاربران است.

وی افزود: علاوه بر خط کشی، عملیات اجرایی روکش آسفالت در 21 کیلومتر از محورهای ارتباطی شهرستان طی 6 ماهه امسال انجام شده است.

نگاهداری تصریح کرد: این روکش آسفالت در محورهای جاده اراک، ملایر، نهاوند، شوشاب، آورزمان، جاده جوزان به سمت توسک، محور قوزان به شریف‌آباد و علوی به اسلامشهر آقگل بوده است.

وی ادامه داد: نصب و  تعویض یک‌هزار و 200 تابلوی علائم از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بوده است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر خاطرنشان کرد: نصب علائم ایمنی راه‌ها از جمله تابلوهای اخباری و انتظامی در افزایش ضریب ایمنی جاده ‌های مواصلاتی نقش موثری دارد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1416886
ارسال نظر
نظرات