شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:15 منتشر شده در مورخ: 1397/07/17 شناسه خبر: 1417071
روابط عمومی وزارت صنعت در خصوص عدم حضور شریعتمداری در جلسه امروز کمیسیون صنایع توضیحات قابل تأملی داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در طول دو ماه گذشته موضوع استیضاح وزیر صنعت از سوی  برخی ازنمایندگان مجلس به صورت جدی پیگیری می‌شود و حتی کمیسیون صنایع هم با دعوت‌های متعدد از وزیر صنعت خواستار پاسخگویی سکان دار وزارت صنعت در مورد مشکلات پیش رویتولیدکنندگان شدند اما متأسفانه هر بار شریعتمداری در جلسات کمیسیون صنایع مجلس حاضر نشد که همین امر جدیت نمایندگان مجلس برای استیضاح او بیشتر کرد.

البته اوایل مهرماه اخباری هم مبنی بر استعفای شریعتمداری مطرح شد که هنوز این موضوع با ابهاماتی زیادی همراه است. اما اصلاح کابینه و معرفی وزیر صنعت به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت کار صحت این استعفاء را بیشتر کرده است ولی در مجموع نمایندگان مجلس با وجود درخواست متعدد و حتی فرصت ۲۴ ساعته از وزیر برای حضور در کمیسیون در نهایت موضوع استیضاح وزیر صنعت را به هیأت رئیسه مجلس ارائه کرده‌اند.

 جالب اینجاست روابط عمومی وزارت صنعت در خصوص عدم حضور شریعتمداری در جلسه امروز کمیسیون صنایع به توضیحات قابل تأملی پرداخته است.

در این توضیحات روابط عمومی وزارت صنعت اعلام کرد که : "دلیل عدم حضور محمد شریعتمداری در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به دلیل دریافت دیرهنگام دعوت‌نامه کمیسیون صنایع از وزیر صمت بوده است".

 مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت با انتشار مطلب مطرح کرده که "این دعوتنامه به صورت دستی و در ساعت هفت صبح امروز در حالی به دفتر وزارتی رسیده است که وزیر صمت در یک برنامه از پیش تعیین شده برای سرکشی از مناطق سیل زده در استان مازندران به سر می‌برد".

در ادامه این توضیحات گفته شده "شریعتمداری به محض اطلاع از این دعوت در تماس با هیات رئیسه مجلس و کسب مجوز برای ادامه سفر,در حین سرکشی به مناطق سیل زده, تلاش کرد با برخی نمایندگان حاضر در کمسیون صنایع صحبت و اعلام کند که خود را در پاسخگویی به نمایندگان موظف می‌داند و در اولین فرصت برای پاسخگویی به اعضای محترم کمیسیون صنایع درمجلس شورای اسلامی حاضر خواهد شد".

منبع: تسنیم
http://dana.ir/1417071
ارسال نظر
نظرات