شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1397/07/18 شناسه خبر: 1417166
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:
دفاع مقدس مبداء تاریخ اقتدار و سرافرازی ملت بزرگ ایران است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: دفاع مقدس مبداء تاریخ عزت، افتخار، اقتدار و سرافرازی ملت بزرگ ایران شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی امروز در یادواره شهدای شهرستان بوکان گفت: امنیت ، آرامش ،آسایش، عزت و اقتدار، استقلال و استقرار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون و مرهون فداکاری های دیروز شهیدان هستیم.

سرایی، با اشاره به تحریم های دوران دفاع مقدس از جمله تحریم سیم خاردار، اظهار کرد: این ملت بزرگ مسلمان به امر امام خود و رهبر خود ۸ سال در برابر کل دنیای استکبار ایستاد، ابهت ۲ ابر قدرت شرق و غرب را در هم شکست ، انقلاب خود را به تمام دنیا صادر کرد ، معادلات سیاسی دنیا را به هم ریخت و بدون داشتن هیچ متحد خارجی پیروز شد.
وی، قدرت نرم جمهوری اسلامی را بسیار بالا دانست و ادامه داد: ریشه تمام مشکلات کنونی کشور در سستی اعتقاد به نصرت الهی و عدم باور به این نکته که دما در بدترین شرایط دفاع مقدس توانستیم پس اکنون هم میتوانیم دارد.
سرایی، در پایان خطاب به حضار گفت: شهدا جسم شریفشان را به خاک سپردند، روح پاک و بزرگشان عروج کرد ، اما راهشان را به شما مردم سپردند ان شاء الله که بتوانیم این بار امانت را به مقصد برسانیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1417166
ارسال نظر
نظرات