شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1397/07/18 شناسه خبر: 1417178
در آئین گرامیداشت هفته ملی کودک در میاندوآب عنوان شد؛
لزوم تشویق کودکان به سمت تفکر خوب، کتابخوانی و مهارت آموزی/ کودکان امروز، آینده سازان فردا هستند
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: کودکان و نوجوانان باید به سمت تفکر خوب، کتابخوانی و مهارت آموزی تشویق و سوق داده شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، جواد زاهدی امروز در آئین گرامیداشت هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میاندوآب با بیان اینکه آینده کشور در دست کودکان و نوجوانان امروز است، اظهار کرد: “آینده را باید ساخت” شعاری است که دست‌اندرکاران برگزاری هفته ملی کودک در سال ۱۳۹۷ برای پاس‌داشت این رویداد ملی در ایران برگزیده اند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی افزود: کودکان و نوجوانان باید به سمت تفکر خوب، کتابخوانی و مهارت آموزی سوق داده شوند.

وی تصریح کرد: کودکان امروز آینده سازان فردا هستند و باید آنها را به سمت خوبی ها و هر چیزی که جامعه را به سمت خوبی ها هدایت می کند؛ سوق داد تا آینده سازان کشور صحیح تربیت شوند.

*کودکان امروز، آینده سازان فردا هستند

فرماندار میاندوآب هم در این مراسم با بیان اینکه کودکان امروز، آینده سازان فردای کشور هستند، گفت: باید برنامه ریزی صحیح برای کودکان و نوجوانان داشت.

ناصر امیری اظهار کرد: خانواده نقش مهمی در تربیت و‌آینده کودکان و فرزندان خود دارند و لذا خانواده ها و والدین آنها باید به این موضوع توجه داشته باشند.

تجلیل از کودکان از دیگر بخش های این مراسم بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1417178
ارسال نظر
نظرات