شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1397/07/18 شناسه خبر: 1417181
در همایش علمای تسنن و تشیع چالدران مطرح شد:
اتحاد و همدلی ملت ایران عامل موفقیت در تمامی عرصه ها/ دشمن درصدد تفرقه افکنی بین مسلمانان است
در همایش علمای اهل تسنن و تشیع چالدران فرمانده سپاه چالداران ومسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران به بیان مطالبی در خصوص هوشیاری علما در مقابل دشمنان پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، سرهنگ پاسدار غفاری امروز در همایش علمای اهل تسنن و تشیع شهرستان چالدران که در محل کانون فرهنگی سپاه این شهرستان ترتیب یافت گفت: اتحاد و همدلی میان تمامی مسلمانان ایران عامل موفقیت ملت ایران درتمامی عرصه های مختلف نظام می باشد که نقش مهمی را در خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام ایفاء نموده است .

فرمانده سپاه چالدران، با اشاره به توطئه های آمریکا و استکبار جهانی در جهت ایجاد شکاف و نفاق بین مسلمانان راه اندازی جریانهای افراطی، ادامه داد: هوشیاری ملت ایران اسلامی در مقابله با افکارانحرافی بسیار ضروری می باشد و علمای دین نیز باید در جهت روشنگری افکار عمومی جامعه تلاش نمایند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران نیز در این همایش خطرات و پیامدهای انحرافی و افراطی در جامعه گروهگ های تکفیری را حاصل عقاید افراطی دانست و گفت: استکبار جهانی و در راس آنان آمریکا و اسرائیل با هدف ایجاد شکاف و نفاق بین مسلمانان این جریانهای افراطی را ایجاد نموده و در همین راستا از آنان حمایت می کند .

حجت الاسلام حلمی، هوشیاری علمای اسلام بوِیژه اهل تشیع و تسنن را در مقابله با بسط و گسترش این گونه افکار انحرافی را بسیار ضروری و نقطه مقابل با قدرت گرفتن تفکرات انحرافیدانست و افزود:امروز نقش علمای دین در تنویر افکار عمومی جامعه و همچنین روشنگری برای اقشار مختلف بویژه نسل جوان بسیار ضروری است .

انتهای پیام/

http://dana.ir/1417181
ارسال نظر
نظرات