شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1397/07/18 شناسه خبر: 1417302
در صحن شورای شهر همدان؛
تحت تأثیر قرار دادن یادواره شهدا به بهانه‌ سیاسی بودن سخنران محکوم شد/شهید حیات طیبه می‌آفریند
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان در صحن شورا گفت: به عنوان خادم مردم در شورای شهر هرگونه تحت تأثیر قرار دادن یادواره شهدا به ویژه برنامه سالگرد حبیب سپاه سردار شهید حاج حسین همدانی را به بهانه‌های سیاسی بودن سخنران محکوم می‌کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، اکبر کاووسی‌امید صبح امروز در پاسخ به اعلام مخالفت یکی از مسئولان استانداری به سخنرانی قالیباف در «بزرگداشت سردارهمدانی و شهدای مدافع حرم استان همدان»، در صحن شورا، با بیان اینکه شهید بالاترین مقام در جهان‌بینی اسلامی به شمار می‌رود، اظهار کرد: انسان آینه و تجلی‌گاه خداست و شهید یکی از صفات خداوند متعال است.

وی با تأکید بر اینکه شهید حیات طیبه را برای انسان‌های بعد از خود می‌آفریند، گفت: این حیات طیبه برای همه بشریت و نه برای گروه و یا جناح خاص سیاسی است.

مسئولان بیشتر به شهدا مدیون هستند

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان بیان کرد: همه ما مدیون خون شهیدان هستیم و مدیران و مسئولان باید بدانند به واسطه ایثارگری شهدا امروز در امنیت صاحب پست و مسئولیت شده‌اند، از این رو مسئولان بیشتر به شهدا مدیون هستند.

وی در پایان یادآور شد: به عنوان خادم مردم در شورای شهر هرگونه تحت تأثیر قرار دادن یادواره شهدا به ویژه برنامه سالگرد حبیب سپاه سردار حاج حسین همدانی را به بهانه‌های سیاسی بودن سخنران محکوم می‌کنم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1417302
ارسال نظر
نظرات