شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1397/07/18 شناسه خبر: 1417317
آذی جهرمی در اولین قسمت از سری جدید «دست خط»؛
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در برنامه این هفته «دست خط» از ناگفته‌های حضور خود در وزارت ارتباطات و موضوع فلیترینگ سخن می‌گوید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کنداکتور شبکه پنج سیما از این هفته جمعه‌ها ساعت ۱۷ فصل جدید برنامه «دست خط» را در خود جای داده است که میزبان شخصیت‌های برجسته سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور است و در نخستین برنامه نیز «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات میهمان این برنامه خواهد بود.

 
جوان‌ترین عضو کابینه این هفته از چگونگی انتخابش به وزارت، چرایی جواب ندادن فیلترینگ، دیدارش با پاول دوروف مدیر تلگرام در تهران، آینده شبکه‌های اجتماعی بومی، شایعه استعفایش در زمان فیلتر تلگرام و شرایط اقتصادی کشور می‌گوید.
 
تکرار برنامه «دست خط» نیز شنبه‌ها ساعت ۱۴ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
 
«دست خط» تا کنون با ۶۵ نفر از شخصیت‌های کشور درباره مسائل روز کشور و فراز و نشیب‌های چهل سال گذشته و نیز خانواده آن‌ها گفتگو کرده است و یکی از برنامه‌هایی است که به صورت ویژه به تاریخ شفاهی انقلاب و نظام اسلامی می‌پردازد.
 
«دست خط» به تهیه‌کنندگی مریم حداد، اجرا و سردبیری محمدحسین رنجبران، مدیر تولیدی محمدرضا قنادان زاده، کارگردانی هنری حمیدرضا خوشبازان و دستیاری عبدالرضا منزوی تولید می‌شود.
 
تیتراژ پایانی فصل جدید این برنامه با شعر حامد عسگری و تنظیم میلاد بابایی و صدای ایمان قیاسی روی آنتن خواهد رفت.
 
منبع: دفاع پرس
http://dana.ir/1417317
ارسال نظر
نظرات