شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:40 منتشر شده در مورخ: 1397/07/19 شناسه خبر: 1417529
رییس کل دادگستری استان کرمان خبر داد؛
برگزاری دومین جشنواره رسانه های برتر در حوزه قضایی استان کرمان
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت : در راستای منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)مبنی بر اطلاع رسانی دقیق و هنرمندانه در قوه قضائیه، دادگستری استان کرمان اقدام به برگزاری دومین جشنواره مطبوعات برتر استان با عنوان رسانه و عدالت نموده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان؛ یداله موحد با اشاره به اینکه  اولین جشنواره انتخاب رسانه های برتر در حوزه قضایی استان کرمان سال گذشته برای اولین بار درکشور برگزار شد، افزود: دومین دوره این جشنواره  با عنوان رسانه و عدالت پاییز امسال در کرمان برگزار می شود.

وی به حجم وسیع اقدامات انجام شده در دستگاه قضائی استان کرمان اشاره کرد و افزود: اصحاب رسانه همواره همکاری و تعامل خوب و ارزشمندی با دادگستری در زمینه انعکاس اخبار و دستاوردهای این نهاد حاکمیتی داشته اند اما باید این همکاری ها تقویت شود.

موحد بر ضرورت و اهمیت بحث اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت: هدف اصلی دستگاه قضائی از برگزاری چنین  جشنواره هایی ارتقاء سطح آگاهی های مردم نسبت به مسائل حقوقی و قضائی است.

وی برگزاری جشنواره قلم و عدالت را  در تاریخ  فعالیت های دستگاه قضایی کشور بی سابقه دانست و افزود: سال گذشته اولین جشنواره انتخاب مطبوعات برتر در حوزه قضایی استان کرمان  با حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه برگزار شد.

این مقام ارشد قضایی در استان کرمان گفت: با برگزاری هر چه بشتر این جشنواره ها قطعا  هرسال نسبت به سال گذشته نواقص برطرف می شود و امیدواریم امسال هم بتوانیم  به بهترین شکل  برگزار کنیم.

موحد تصریح کرد: تمام تلاش خود را جهت تحقق اهداف ده گانه ای که برای این  جشنواره در نظر گرفته شده، خواهیم کرد چرا که برگزاری چنین  جشنواره هایی  قدم بزرگ و روبه جلویی در بحث پیشگیری از وقوع جرم  است.

رییس کل دادگستری استان کرمان ضمن تشکر از ادارات و کانون هایی  که در برگزاری جشنواره کمک کردند، گفت : امیدواریم امسال نیز مانند سال گذشته در برگزاری بهتر جشنواره ما را همراهی کنند.

 

 

انتهای پیام

http://dana.ir/1417529
ارسال نظر
نظرات