شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1397/07/19 شناسه خبر: 1417546
رئیس پلیس راهور رفسنجان:
با سرویس مدارس متخلف برخورد می شود
رئیس پلیس راهور رفسنجان گفت: با رانندگانی که در طرح ساماندهی سرویس مدارس شرکت نکرده اند برخورد قانونی خواهد شدو در صورت نداشتن برچسب ماشین آنها توقیف می گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان ؛ جانشین فرمانده نیروی انتظامی رفسنجان و رئیس پلیس راهور رفسنجان روز گذشته به مناسبت هفته ناجا با کارکنان و مسئولین آژانس های شهرستان رفسنجان در سالن اجتماعات شهرداری دیدار کردند .

سرهنگ علی اکبر سنجری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در این جلسه ضمن تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان اظهار داشت :قریب ۱۰۰ راننده در طرح ساماندهی سرویس مدارس شرکت کردند و برچسب دریافت نموده اند .

وی بیان داشت :رانندگان این طرح ،باید گواهی نامه پایه دوم داشته باشند و با رانندگانی که در این طرح شرکت نکرده اند برخورد قانونی خواهد شد  در صورت نداشتن برچسب ماشین آنها توقیف می گردد .

سرهنگ سنجری تصریح کرد :بحث سرویس دهی مدارس یکی از طرح های ما در رفسنجان است که به شدت پیگیر ان هستیم و این طرح تا ساماندهی کامل ادامه خواهد داشت .

وی افزود :از روز شنبه ۲۰ مهرماه بحث معاینه فنی رانندگان به شدت پیگیری می شود در صورت نداشتن معاینه فنی جریمه خواهند شد .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رفسنجان گفت :رانندگان در شهر، بهتر از پلیس می توانند خدمت کنند لذا رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای عموم مخصوصا رانندگان آژانس الزامی است .

در پایان این جلسه از خانم فاطمه رضایی و آقایان اسماعیل کرمی زاده ،حسین نوش آبادی ،محمود چاقو زاده و علی جعفری به عنوان رانندگان نمونه شهرستان رفسنجان با اهدای لوح ،تقدیر به عمل آمد .

انتهای پیام

 

http://dana.ir/1417546
ارسال نظر
نظرات