شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1397/07/19 شناسه خبر: 1417604
دادستان خلیل آباد:
5 تن برنج احتکار شده در خلیل آباد کشف شد
دادستان خلیل آباد گفت: در پی گزارش مامورین انتظامی و صدور مجوز ورود به منزل، در یکی از منازل مسکونی شهر خلیل آباد میزان 5 تن برنج خارجی کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، حمید سلطانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان اظهار داشت: در یکی از منازل مسکونی شهر خلیل آباد در پی گزارش مامورین انتظامی و صدور مجوز ورود به منزل، میزان پانصد کیسه برنج خارجی (5 تن) کشف شد.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در پی این امر، محل انبار برنج پلمپ و بازرسان اداره صنعت معدن تجارت شهرستان پس از حضور با تنظیم گزارشی موضوع را جهت اقدام قانونی به اداره تعزیرات اعلام نمودند.

وی با اشاره به وضعیت نابسامان اقتصادی امروز جامعه افزود: احتکار و گرانفروشی حقیقتا ظلم بزرگی است و سودجویان با این کار پای بر حلقوم افراد جامعه علی الخصوص فقرا می نهند فلذا این دادستانی در جهت صیانت از حقوق عامه به این مسئله ورود جدی و مستمر خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب خلیل آباد در پایان خاطرنشان کرد: در همین رابطه از تلاش مامورین انتظامی و نیز پرسنل اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان تقدیر می نمایم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1417604
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی