شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1397/07/19 شناسه خبر: 1417606
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
خواستار شفافیت آرای نمایندگان هستم/ مخالف تصویب CFT بودم
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص لایحه CFT و تصویب آن توسط نمایندگان ملت گفت: بنده با تصویب این لایحه مخالف بودم لذا طی نامه و امضای طوماری خواستار شفافیت آرای نمایندگان شدم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران به دیدار با دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور اشاره و اظهار کرد: در این دیدار دیگر نمایندگان استان نیز حضور داشتند و موضوعات و مشکلات استان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

 
وی افزود: آن‌چه به حوزه انتخابیه من برمی‌گشت در خصوص احداث درمانگاه در شمال شهر بیرجند بود.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی برای شمال شهر بیرجند در بودجه امسال تأمین اجتماعی تعریف و زمین آن مشخص شده است اما باید هر چه زودتر برای احداث آن اقدام کرد.
 
عبادی تصریح کرد: با توجه به اهمیت بالا و جمعیت قابل توجهی از مردم که در شمال شهر حضور دارند، می‌طلبید که سالیان گذشته برای احداث آن اقدام شود اما متأسفانه طرحی داده نشده بود.
 
وی با بیان این‌که جانمایی زمین مربوطه انجام و باید این درمانگاه ساخته شود تا یکی از خلأهای شمال شهر بیرجند برطرف شود، ادامه داد: برای احداث هر چه سریع‌تر این درمانگاه می‌طلبد تا همه دستگاه‌های مربوطه همت و همکاری لازم را داشته باشند که از جمله آن می‌توان به نقش تأمین اجتماعی اشاره کرد.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دومین مسئله‌ای که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، زمین تعلق گرفته برای سالن آمفی تئاتر در کنار مسجد حضرت ابوالفضل علیه‌السلام بود.
 
عبادی یادآور شد: با توجه به این‌که زمین مشخص شده و کلنگ آن نیز بر زمین زده شده است اما هنوز اقدامی در جهت شروع احداث آن صورت نگرفته که در این جلسه خواستار پیگیری این موضوع نیز شدیم.
 
وی افزود: رئیس تأمین اجتماعی کشور نیز قول‌هایی در این رابطه دادند که امید است هر چه زودتر به نتیجه برسد.
 
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص لایحه CFT و تصویب آن توسط نمایندگان ملت گفت: بنده با تصویب این لایحه مخالف بودم لذا طی نامه و امضای طوماری خواستار شفافیت آرای نمایندگان شدم.
 
عبادی عنوان کرد: آن دسته از افرادی که به این طرح رأی موافق دادند، نظرات خود را داشتند و به آن‌چه جمع‌بندی کرده بودند، رأی دادند.
 
وی یادآور شد: با توجه به اوضاع کنونی کشور باید اتحاد خود را حفظ کنیم.
 
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جو سنگینی که علیه نمایندگانی که به این طرح رأی داده‌اند به‌گونه‌ای حتی آن‌ها را خائن معرفی می‌کنند، نباید وجود داشته باشد و موافق با این اتهامات نیستم. این‌که اکثریت مجلس را این‌گونه معرفی کنیم شایسته نیست زیرا آن‌ها نیز استدلال‌های خود را داشتند.
 
عبادی افزود: طی بررسی‌ها و مطالعاتی که در این خصوص داشتم به این نتیجه رسیدم با توجه به این‌که آمریکا از برجام خارج شده و بانک‌های مطرح دنیا نیز با ما عملا تبادلی ندارند، پیوستن به این لایحه به صلاح نیست، لذا با آن مخالف بودم.
 
وی با بیان این‌که آینده مشخص خواهد کرد که چرا برخی از نمایندگان با این لایحه مخالف بودند گفت: به هر حال این روند می‌تواند موجب تکامل شناختی بیشتر جامعه شود.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1417606
ارسال نظر
نظرات