شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:13 منتشر شده در مورخ: 1397/07/20 شناسه خبر: 1417715
گلایه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان از استاندار/ اینجا زاهدان است نه تبعیدگاه!
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان با انتشار نامه ای خطاب به استاندار از قرارگرفتن نام زاهدان در لیست شهرهای تبعیدی گلایه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، در بخشی از این نامه که خطاب به سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان نوشته و یک نسخه آن به این پایگاه خبری ارسال شده آمده است: خبرهایی که این روزها در خبرگزاری ها و شبکه های مجازی در مورد استان شنیده می شود نه تنها نگران کننده بلکه تاسف آور است.

جناب آقای استاندار اینجا زاهدان است یا تبعید گاه؟ چرا باید در خبرگزاری ها از تبعید خلافکاران و مزدوران به زاهدان حرف شنیده شود .
این نامه می افزاید: خبرهایی که در رسانه های استانی و خبرگزاری های کشور از استان شنیده می شود چهره سیستان وبلوچستان را به یک استان ناامن جلو میدهد که وقتی حرف از استان شنیده می شود به جای شنیدن فرهنگ و تمدن چند ساله استان سیستان و بلوچستان نا امنی و خطرناکی در ذهن نقش می بندد.
آقای استاندار چقدر در برداشتن این چهره از استان مسولین و شخص استاندار تلاش کرده است؟!
چند وقت پیش بود که در شهری بنر اجاره ندادن خانه به مردم استانمان نصب شده بود و حال خبر تبعید راننده لندکروزر از استان فارس به زاهدان، آقای محبی اینجا زاهدان است نه تبعید گاه
در پایان نامه قید شده است: به عنوان شخص اول استان از شما خواهشمندیم پیگیری های لازم جهت برخورد با این خبر را شخصاً برعهده گرفته و پاسخ گوی این دسته از خبرها باشید.
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1417715
ارسال نظر
نظرات