شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1397/07/21 شناسه خبر: 1417959
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
دولت در مبارزه با فساد از شعار تا عمل خیلی فاصله دارد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دولت در مبارزه با فساد از شعار تا عمل خیلی فاصله دارد خاطرنشان کرد: قطعاً ملاک قضاوت مردم برای عملکرد مسئولان شعارها نیست بلکه عملکرد آن‌ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اکبر کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: متأسفانه شاهد فساد در برخی از دستگاه‌ها هستیم.

کریمی با تاکید بر اینکه هر جا خیانتی صورت می‌گیرد باید به‌شدت برخورد شود اظهار کرد: برای مبارزه با فساد باید تمام ارکان کشور و تمام قوا و سازمان‌ها بدون تبعیض با فساد مقابله کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه مسئولین دولتی از مبارزه با فساد بسیار صحبت می‌کنند ادامه داد: صحبت کافی نیست و باید به گفته‌های خود پایبند باشند زیرا مردم عمل ما را می‌بینند، حرف و شعار در این زمینه مشکلی را برطرف نمی‌کند.

کریمی با اشاره به تخلفاتی صورت گرفته در بانک مرکزی بیان کرد: نمونه‌ای از فساد اقتصادی در بانک مرکزی صورت گرفت ولی تصمیمات بسیار غلط مسئولان دولتی نشان داد علیرغم تذکرات، مسئولین دولت حتی حاضر نشدند تا آخرین روزها رئیس سابق بانک مرکزی را برکنار کنند.

وی گفت: همچنین معاون ارزی بی‌تجربه بانک مرکزی را نیز برکنار نکردند تا قوه قضاییه ورود کرد و معاون ارزی را بازداشت کرد و رئیس سابق بانک مرکزی را هم ممنوع‌الخروج کردند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به‌تازگی مشخص‌شده است که رئیس سابق بانک مرکزی از چند ماه قبل حکم انفصال از خدمات دولتی داشتند و علیرغم این حکم، مسئولین دولتی سیف را چندین ماه در پست حساس نگه داشتند و اجازه دادند چنین شخصی باوجوداین حکم در ریاست بانک مرکزی حفظ کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دولت در مبارزه با فساد از شعار تا عمل خیلی فاصله دارد خاطرنشان کرد: قطعاً ملاک قضاوت مردم برای عملکرد مسئولان شعارها نیست بلکه عملکرد آن‌ها است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1417959
ارسال نظر
نظرات