شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 16:02 منتشر شده در مورخ: 1397/07/25 شناسه خبر: 1419376
مسئول سازمان بسیج اصناف کشور:
تمرکز اصلی دشمنان بر روی بازار و اصناف است/ هوشیاری کسبه و بازاریان دشمنان را ناکام گذاشت
مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان بابیان که تمرکز اصلی دشمنان بر روی بازار و اصناف است، گفت: هوشیاری کسبه و بازاریان دشمنان را ناکام گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا حسن‌پور در گفتگو با خبرنگار  قم فردا،  با اشاره به جنگ اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری اشاره کردند دشمنان نظام و در رأس آن‌ها استکبار جهانی می‌خواهد در 3 مرحله پروژه خود را پیاده کنند.
وی ادامه داد: فشارهای روانی، اقتصادی و عملی را دشمنان امروز در دستور کاردارند به‌طوری‌که بر اساس برنامه‌ریزی خودشان قرار بود امسال تابستان داغ راه بیندازند و تمرکز اصلی نیز بر روی بازار و اصناف بود.
حسن‌پور افزود: به خاطر این‌که اولین گروهی که به ندای امام پاسخ دادند، بازاریان بودند و این جریان‌ها فکر می‌کنند که اگر بازار را از انقلاب جدا کنند انقلاب ساقط می‌شود.
وی ابراز داشت: به همین دلیل فشار روی اصناف زیاد بود و مشاهده کردید در خصوص ارز و دلار اتفاقات تلخی افتاد و درواقع قصدشان این است که از این موضوع سوءاستفاده کنند.
مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در اوایل تیرماه دو روز در بازار تهران تحرکاتی صورت گرفت و خود بازاریان زمانی که فهمیدند این دسیسه‌ها کار دشمن است خط و رویه خود را جدا کردند.
وی بیان داشت: کسبه و بازاریان در اوج بصیرت و فداکاری قرار دارند به‌طوری تمام توطئه‌ها و جوسازی‌های گسترده دشمنان برای ایجاد ناآرامی و تعطیلی بازار در 16 مهرماه امسال به سنگ خورد و جواب نداد.
حسن‌پور به برنامه‌های بسیج اصناف اشاره کرد و گفت: بسیج اصناف همیشه در کنار بازاریان حضور دارد و مطالبات به‌حق آن‌ها را از دولتی‌ها بیان می‌کند.
وی ادامه داد: بسیج اصناف مطالبات مردم را پیگیری می‌کند و نقش هدایت بازاریان را بر عهده دارد که یک‌زمانی در پازل دشمن قرار نگیرند.
مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان بیان داشت: جلسات مستمری را به‌عنوان هیئت اندیشه‌ورز در تمامی استان‌ها داریم که با حضور علما، اساتید دانشگاه و نمایندگان دولت و بازاریان به‌صورت مستمر برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در این هیئت‌ها تمامی مشکلات و موانع را بررسی کرده و اقدام قرارگاه کالای ایرانی را تشکیل دادیم و نقش تمامی اقشار بسیج در حمایت از کالای ایرانی را بررسی می‌کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1419376
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی