شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 17:30 منتشر شده در مورخ: 1397/07/25 شناسه خبر: 1419663
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد در صورت متوقف نشدن راهپیمایی‌های بازگشت در مرز غزه، این رژیم با قدرت پاسخ خواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد اگر راهپیمای‌ها و درگیری‌ها در حصار مرزی غزه با فلسطین اشغالی و نیز شلیک موشک‌ متوقف نشود، اسرائیل واکنش نشان خواهد داد.

بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، وی ادامه داد تل‌آویو با نگرانی تمام به اتفاقات در مرز غزه و نیز «بئرالسبع» (در فلسطین اشغالی) می‌نگرد.

نتانیاهو ادامه داد: اگر حملات متوقف نشود ما آن را متوقف خواهیم کرد ، می‌خواهم امروز به شما بگویم اسرائیل با قدرت بسیار عمل خواهد کرد.

این اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پس از جلسه‌ای امنیتی با حضور فرماندهان امنیتی و نظامی این رژیم و نیز گشت امروز او در شهرک‌های اطراف غزه و دیدار با رؤسای این شهرک‌ها عنوان شد.

 

راهپیمایی‌های بازگشت در مرز نوار غزه آنقدر تل‌آویو را تحت فشار گذاشته که شش ماه بعد از آغاز آن، سرانجام سران این رژیم هفته جاری اعلام کردند اگر حماس این تظاهرات‌ها را متوقف نکند جنگ دیگری در انتظار غزه است. پاسخ مقاومت این بود که راهپیمایی‌های بازگشت تا تحقق اهداف از جمله لغو محاصره غزه متوقف نخواهد شد.

سرانجام جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز (چهارشنبه) به بهانه شلیک یک فروند موشک «گراد» به «بئر‌السبع» در فلسطین اشغالی، چند پایگاه مقاومت در نوار غزه را هدف قرار دادند. طی این حملات یک فلسطینی به شهادت رسید و چندین نفر دیگر زخمی شدند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1419663
ارسال نظر
نظرات