شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1397/07/28 شناسه خبر: 1420368
رئیس هیأت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای همدان خبر داد؛
کسب عنوان ورزشکاران دیابتی همدان در مسابقات قهرمانی کشور
رئیس هیأت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای همدان از کسب عنوان دوم و سوم تیمی ورزشکاران دیابتی همدان در بخش بانوان و آقایان در مسابقات قهرمانی کشور بیماران دیابتی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی مجلسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، از موفقیت ورزشکاران هیأت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان همدان در مسابقات قهرمانی کشور بیماران دیابتی خبر داد و اظهار کرد: تیم ورزشکاران دیابتی استان در سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور بیماران دیابتی موفق به کسب عناوین در دو بخش آقایان و بانوان شدند.

وی با بیان اینکه مسابقات قهرمانی کشور در منطقه آزاد انزلی دنبال شد، گفت: در این رقابت‌ها ورزشکاران 25 تا 28 مهرماه در رشته‌های مختلف ورزشی با یکدیگر رقابت کردند.

رئیس هیأت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای همدان بیان کرد: ورزشکاران از 19 استان در دو بخش آقایان و بانوان در این مسابقات حضور داشتند.

وی با بیان اینکه ورزشکاران همدانی در مجموع تیمی نیز خوش درخشیدند، افزود: در مجموع ورزشکاران همدان در بخش تیمی و در بخش بانوان مقام دوم و در بخش آقایان مقام سوم کشور را کسب کردند.

مجلسی با اشاره به رشته‌های ورزشی برگزار شده در این مسابقات، تصریح کرد: ورزشکاران در رشته‌های دارت، تیراندازی، تنیس روی میز، شطرنج و شنا با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی به تعداد ورزشکاران اعزام شده به این مسابقات اشاره کرد و ادامه داد: در بخش بانوان 8 ورزشکار و در بخش آقایان 6 ورزشکار به همراه دو مربی و پزشک به این مسابقات اعزام شدند.

رئیس هیأت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای همدان خاطرنشان کرد: محمدرضا عاشوری در رشته شطرنج مدال نقره، امیرحسین سبحانی در رشته شنا دو مدال نقره و احسان آقامحمدی نیز در رشته شنا دو مدال نقره را از آن خود کردند.

وی یادآور شد: در بخش بانوان نیز سنا رضایی در رشته شطرنج مدال طلا، آناهیتا زندی در رشته تیراندازی مدال برنز، فاطمه قیاسوند در رشته تنیس روی میز مدال برنز، نیلوفر معصومی در رشته دارت مدال نقره و حدیثه اعتصامی در رشته تیراندازی مدال طلا را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1420368
ارسال نظر
نظرات